Sizide seviyormuş gibi umut veripte yarı yolda bırakanlar oldumu.?

Bygommik

Üye
Bu olayda benim canım çok yandı dostlar onu öyle sevmiştim ki bir çocuğun annesini sevdiği gibi kusursuzca ama o ise bir başkasını sevmekteydi hatta nişanlıydı tabi ben bu esnada açılmadım ona bunlar bir süre ayrılık yaşadılar bende içimdeki duyguları bir çiçek yaptırarak açıkladım kız karşı çıkmadı beraber yemek yedik elleriyle kekler poğaçalar yaptı bana getirdi beraber yedik herşey güzel gidiyor derken bu o kişiyle barıştı ve benim zoruma gitti neden gitti madem onunla barışmayı düşünüyordun neden çiçeğimi kabul ettin neden kek poğaça yapmanı istediğimde yapıp getirdin amacı beni boşlukta yarabandı olarak kullanmakmış buradan çıkan sonuç bu oluyor değil mi arkadaşlar.?

Simurg

Kabullenmiş olmanın dayanılmaz hafifliği...
Özel üye
Bu çok yaşanan bir durum. Böyle durumlarda ilişki devam etse bile aklın bir köşesinde eski yara kazanmamış olarak hep kalıyor o yüzden e senin için iyi olmuş bu sonuç. Çünkü diğer türlüsü yani aklında eski sevgilinin olduğunu bir şekilde anlamak ve ilişkiye devam etmek daha acı vericidir. Ben böyle düşünüyorum. Gitmek isteyene yol vermek yeni okyanuslara yelken açmak benim felsefem.