Size De Oluyor Mu?

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hiç farkında bile değildim.
Sabah akşam içmem gerekli olan 2 kutu kan hapı. Ve haftadan haftaya iğne. 5 adet iğne vardı aylık yani.
Kan hapı bitti. İğnede pazar günü bitiyor. 1 aydır tedavi görüyorum. Ama geçmedi belirtileri.
İşten izin alıp tekrar tahlil yaptırıcam son durumu görmek için
Öncelikle cok gecmis olsun. Igne ve haplarla duzelme olur ama senin deger bayagı düşük o yüzden yavaş hızda yükselecektir. Tedaviye devam ederler muhtemelen. Yalnız bu kayıbın nedeni mutlaka araştırılmalı Gülüm.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Öncelikle cok gecmis olsun. Igne ve haplarla duzelme olur ama senin deger bayagı düşük o yüzden yavaş hızda yükselecektir. Tedaviye devam ederler muhtemelen. Yalnız bu kayıbın nedeni mutlaka araştırılmalı Gülüm.
Doktorda dedi eğer kıpırdama olmazsa araştıralım diye.
Düşen değerlerim bunlar ablam;
Bir hgb nin ne olduğunu biliyorum diğer düşenler ne bilmiyorum :)

IMO33m4.jpg

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Eritrositte düşük. Onlar tedaviye devam edelim dese ve araştırmazlarsa sen illa araştırmaları için ısrar et. Tamamen beslenmeye bağlı bir düşüklük olabilir bunlar ama ney bir sonuc almak iyi olur bence.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Eritrositte düşük. Onlar tedaviye devam edelim dese ve araştırmazlarsa sen illa araştırmaları için ısrar et. Tamamen beslenmeye bağlı bir düşüklük olabilir bunlar ama ney bir sonuc almak iyi olur bence.
Bende öyle düşünüyorum ablam detaylı tahlil şart :)
Bu tahlili işe başlarken sağlık raporu amaçlı yaptırdım. Yoksa hiç farkında bile değildim :)
Çok teşekkür ederim :)

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
abim keçi boynuzu özü var,benim küçük kızımdada benzer bulgular vardı,renk solgunluğu falan,parmak kadar çocuğa bir dünya ilaç yazdılar,ben gittim keçi boynuzu özünü aldım her sabah aç karnına bir çorba kaşığı içirdim,bir ay sonra doktora getirdim,doktor ilaçları çok iyi kullanmışsınız dedi,be güldüm şimdi yanaklarından kan damlıyor..keçi boynuzu özü yoksa oralarda ben sana bir şişe yollarım abim..uğraşma ilaçla iğneyle..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
abim keçi boynuzu özü var,benim küçük kızımdada benzer bulgular vardı,renk solgunluğu falan,parmak kadar çocuğa bir dünya ilaç yazdılar,ben gittim keçi boynuzu özünü aldım her sabah aç karnına bir çorba kaşığı içirdim,bir ay sonra doktora getirdim,doktor ilaçları çok iyi kullanmışsınız dedi,be güldüm şimdi yanaklarından kan damlıyor..keçi boynuzu özü yoksa oralarda ben sana bir şişe yollarım abim..uğraşma ilaçla iğneyle..

Sağolasın abi Allah razı olsun. Zaten daha iyiyim önceye göre :)
Aslında ben tüm hastalıkların varlığını çoğunlukla strese bağlıyorum
Yaşadığımız şehirden taşınma süreci beni çok yordu.
Kendimi düşünmemenin getirdikleri bunlar
Ama şimdi stres azamiye inince daha iyiyim
Kan değerlerim de toparlayacaktır inanıyorum :)