sizce zalim olan dünyamı?

LoSt_LoVe

Forum Onuru
herkes ilk zorlukta,ilk üzüntüde,ilk acıda,yani herşeyde zalim dünya der.
şuçu dünyaya atmak ne kadar kolay değilmi.

hiç düşünmüyormuyuz dünyada yaşayanlar insanlar ve dünyayıda bu hale getiren bizler değilmiyiz.

madem bizleriz neden suçu hep dünyaya atıyoruz.

bu bencillik değilde nedir?

LoSt_LoVe

Forum Onuru
evet arkadaşlar ben bir çok üyenin duyarlı davranıp cevap vereceğini düşünmüştüm am olmadı yanılmışım.

neden dünyaya suç atıyoruz neden gerçekleri göremiyoruz.illaki gözümüze gözümüzemi sokmaları gerekiyo bazı şeyleri.gözümüze sokulmadan bir şey yapılamıyormu sizce.

ama kolayı varken neden yapılsınki dimi zalim olan dünya zaten size yada bize göre.

:(:(:(:(:(

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Biz kolaycıyız ve hazırcıyız maalesef. Kolay olan suçu yansıtmaktır, ve bir kez duymuşuz "yalan dünya" sözünü, kullanır da dururuz işte..

Neyse ki ben hiç kullanmıyorum :)

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
ZaLim DünYa..DünYa yı Zalim YapnLar İnSaLar DeğiL mi..DeğişTirmek Zor ŞimDiden Sonra..Hayır oLsun..DiyeCek ve YapaCak Pek Bişi YoK...

LoSt_LoVe

Forum Onuru
ZaLim DünYa..DünYa yı Zalim YapnLar İnSaLar DeğiL mi..DeğişTirmek Zor ŞimDiden Sonra..Hayır oLsun..DiyeCek ve YapaCak Pek Bişi YoK...

yalnış anlamayın ama diyecek ve yapacak çok şey var bence mesela ben diyorum susmuyorum neden susayım bu yalnışa herkes susarsa olurmu sizce birileriniz söylemesi lazım değilmidir.

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Sende HaKLısın Tabi..Ama NereDeySe İnSanLığın DoğuşunDan İtiBareN ZaLim DüNYa Diye Gidiyo Bu..Bunu DeğiŞtİrmeK Ne KaDar KoLay SizCe..Sadece Siz Ve BurDakiLerLe oLacak İş DeğiL..SayGıLar..

Safir

Özel Üye
Özel üye
Bizler çok kolaycıyız.. İçinden çıkamadığımız durumlarda mutlaka suçlayacak birilerini ya da birşeyleri buluruz.. Ama ektiğimiz biçiyoruz ve şikayete hakkımız yok.. Şikayette kolaycılıktan başka birşey değil.. O uğraşmıyor, bu uğraşmıyor diye biz de elimiz kolumuz bağlı oturamayız.. Bize dşen elimizden gelenin en iyisini yapmak..

Tembellikten kurtulmak, silkelenip kendimize gelmek zorundayız..

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Sende HaKLısın Tabi..Ama NereDeySe İnSanLığın DoğuşunDan İtiBareN ZaLim DüNYa Diye Gidiyo Bu..Bunu DeğiŞtİrmeK Ne KaDar KoLay SizCe..Sadece Siz Ve BurDakiLerLe oLacak İş DeğiL..SayGıLar..

teşekkür ediyorum ve malesef haklısınız ama ben boş yere imzamı taşımıyorum.

dünyayı kötü bir yer haline gitermek isteyenler dinlenmiyor ben nasıl dinleneyim.

zalim kendisi bilmiyor ki zalimi arıyorsunuz aslında zalimlik diye birsey yoktu bu kavramı büyük kücük kavramıyla es değerde görüyorum arkadaşlar zengin fakiri tanımazsa patron çalışanı tanımazsa zalimi kim tanıyacak biz bizleri tanımalıyız ki zalimide tanıyalım