Sizce Okullar Ne Zaman Kapatılmalı?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
bence okullar ailelerin izinlerine göre ayarlaniyor hic kimse cocuklarin kisin o karda kista okula gittiklerine önem vermiyor
eger önem verselerdi
yazin 2 ay
kisin 2 ay okullarin kapanmasi gerek
4ay yaz sonu kis baslayana kadar ders

4ay kis sonu yaz gelene kadar
aradaki tatiller gecerli tabi tatilse tatil :-))
yapilirdi

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Önceden savunduğum bir fikrim vardı hala geçerli. Okullar Mayıs 31 de kapatılmalı Eylül 1 de açılmalı. Neden derseniz 19 mayıstan sonra dersler bitmiş oluyor boşuna okula git gel.
bence cok yanlis niye dersmi yok calismaya ve cok uzun tatil cocuklar icin hic guzel bir sürec degil zaten kala balikk cocuklar cok sey ögrenmiyor uzun tatil oluncada butun bildiklerini unutuyor

Ben yukarida bura sistemi gibi olsun isterim yazmistim

burdaki sistem tatil uzunlugu ayni tr de 3 ay burda ayniye denk geliyor ama burdaki sadece özelik cocuklar her iki ayda bir tatil oluyor yaz tatilide 5 hafta ve kesinlikle her sehir ayni zamanda degil 2 hafta once yada sonra bu sekill buda hemi cocuklar icin iyi hem calisanlar icin hem is verenler icin daha mantikli oldugunu düsünüyorum

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
bence cok yanlis niye dersmi yok calismaya ve cok uzun tatil cocuklar icin hic guzel bir sürec degil zaten kala balikk cocuklar cok sey ögrenmiyor uzun tatil oluncada butun bildiklerini unutuyor

Ben yukarida bura sistemi gibi olsun isterim yazmistim

burdaki sistem tatil uzunlugu ayni tr de 3 ay burda ayniye denk geliyor ama burdaki sadece özelik cocuklar her iki ayda bir tatil oluyor yaz tatilide 5 hafta ve kesinlikle her sehir ayni zamanda degil 2 hafta once yada sonra bu sekill buda hemi cocuklar icin iyi hem calisanlar icin hem is verenler icin daha mantikli oldugunu düsünüyorum
Olabilir tabiki neden olmasın.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Önceden savunduğum bir fikrim vardı hala geçerli. Okullar Mayıs 31 de kapatılmalı Eylül 1 de açılmalı. Neden derseniz 19 mayıstan sonra dersler bitmiş oluyor boşuna okula git gel.
Kendi oğlum için söyleyeyim çocuklar canlı ders görmekten sıkıldı okul gibi olmuyor yine de iyi dayandı bence bu ay kapanmalı okullar eylül'e kadar
Ağustos'un sıcağında hele de Alanya gibi bir yerde okula gitmek te zor ,canlı ders görecek olsalar o da zor aslında

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
bence acil kapatılmalı.zaten ne gördüler ne öğrendiler ne anladılar hepsi muamma.kapanıp sağlıklı bır şekilde eylül başı gibi açılmalı