• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sizce hangi Laptopu almalıyım?

Hangi laptopu tercih edersiniz?

• Lenovo Yoga C740

Oy: 6 75.0%
  • Casper Excalibur G780

Oy: 2 25.0%

• Toplam katılan
    8

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bende dün lenovo sipariş attim bir kaç dakika içinde 700 TL indirime girmişti hemen sipariş ettim ?
Gerçekten durum şöyle oldu.
10.199 TL olarak siparişi onayladım kartı girdim ve siparişi tamamla dedim.
"Karınızla ilgili sorun var internet alışverişlerine kapalı" şeklinde uyarı geldi.

Bu arada ben foruma gelip konu açtım. Link vermek için tekrar HEPSİBURADA sayfasına girdiğimde bir de ne göreyim ürün bir dakika sonra 9.499 TL fiyata düşmüştü. Ben de hemen kartın internete kullanımını uygulama üzerinden açıp sipariş verdim.

Eğer ilk denememde sorun olmasaydı ve ben gelip tekrar konu açıp linke baktığımda indirim gelmiş olsaydı baya bi svrdim gibi geliyor bana :D:D:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

YoRuMSuZ bence sen hepsinden birer tane siparis et :))) sonrada cerezforumda toplanan parayla taksit yap her aybirimiz öderiz :))) senin kactane her markadan her kaliteden leptopun olur :)

Bu evdeki 3. laptop olacak, ama biri 13.3 inch i3 işlemcili (okul amaçlı kullanıyorum), biri şu an kullandığım dokunmatik ekranı çatlak olan :D

Yeni gelene ihtiyacım var görüldüğü üzere :D

Aslında karşıdan bakınca pek belli olmuyor ve gayet güzel çalışıyor ama bu açıdan kırıkların nasıl göründüğüne bakar mısınız :D Ve çerçevede de kırıklar var neredeyse dokunmatik ekran camı ile kasa tamamen ayrılacak :D

kirik-laptop.jpg

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Birçok kez düştü aslında bir şey olmuyordu ama yanından geçerken şarj kablosuna ayağım takılınca açık şeklide masadan yüzükoyun zemine düşme sonucu bu durum yaşandı. D:

Arada hala parçalar kopuyor resimde ben de sonradan fark ettim tuşların arasında siyah bir parça kopmuş duruyor :D

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Birçok kez düştü aslında bir şey olmuyordu ama yanından geçerken şarj kablosuna ayağım takılınca açık şeklide masadan yüzükoyun zemine düşme sonucu bu durum yaşandı. D:

Arada hala parçalar kopuyor resimde ben de sonradan fark ettim tuşların arasında siyah bir parça kopmuş duruyor :D
Bende çok yaşıyorum ya bu durumu ?telefon da aynı şekilde ?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Laptoptaki beyaz klavye benim renk seçimimdi sonradan taktım biraz cins durduğunu kabul etmeliyim :D Ayrıca bu laptop dokunmatik ekranlı dokunmatiğini iptal ederek kullanıyorum, yoksa kafasına göre tıklama yapıyor ekrana :D Aslında severdim kendisini ayrılmayı hiç istemezdim. :D:D: