• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sizce Erkekler Ana Kuzusu Mudur?

zeka küpü

Katılımcı
Bu konuda cinsiyet ayrımı yapmak yersiz.. her insan ana kuzusudur ve kötü bir şey de değildir, bu kişilerin çoğunda bağlılık, vefa, sevgi .. duyguları daha fazla gelişmiştir hatta.

Sevgi.2

Aktif
yine bana " en ciddi üye" gözüyle bakmanızı pekiştirecek bir yorum yapayım.
Ana kuzusu olmak sonuçta güzel bir durum (dozunu kaçırmadıktan sonra.) Sizlerin de dediği gibi sadece erkekler değil biz bayanlar da ana kuzusuyuz .Hangimiz yaşımız kaç olursa olsun anamızın kokusunu özlemiyoruz ki? Ya da hangimiz bir yemek için " bunu annem çok güzel yapar, ya da yapardı" demiyoruz ki!
Ayrıca erkek ne olursa olsun sevdiği için kendini bile çiğner cümlesi şaka bile olsa biraz sert.İyi ki Türk filmlerinde kalmış. :)
Neden mi? Öncelikle bu gün beni sevip anasını çiğneyen yarın başkasını sevip beni ve çocuklarını çiğneyebilir. Şunu da unutmamak gerek bu gün eşlerimizin analarını çiğneyip bizim tarafımızı tutmalarını beklerken yarın oğlumuzun bizim tarafımızı tutmasını bekleyemeyiz değil mi arkadaşlar.Yoksa ömrümüz boyunca hep sevgili ya da genç eş olarak mı kalacağımızı hayal ediyoruz?!!!

iLk_NuR

Üstat
bence çoğu erkekte bu yok bunu cinsiyet olarak ayırmamak lazım ama kızlar daha düşkündür bence yada erkekler bunu tam olarak ifade edemezler ana kuzusu olmakk kötü bişe değil ama dozu kaçırılmadığı sürece