• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sizce bu kim :)))

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
bu-kim.jpg

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ferdi tayfur, bilene CTL var mi canimm 😄 😄

Ferdi Tayfur​

Ünlü sanatçı, 1975’te çıkardığı ve hâlâ dillerde olan “Çeşme” şarkısını okumak için kapısını çalanlardan 35 bin TL istiyor.

Geçen yıl böbrek nakli olan 75 yaşındaki sanatçı, bu süreçte bütün işlerini oğlu ve gelinine devretmişti.

resimde bayagi yaslanmisya öylesine ekledim ( para dedigin nedirki senden dahami kiymetli ne kadar istiyorsun hemen yollayim

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P

Ferdi Tayfur​

Ünlü sanatçı, 1975’te çıkardığı ve hâlâ dillerde olan “Çeşme” şarkısını okumak için kapısını çalanlardan 35 bin TL istiyor.

Geçen yıl böbrek nakli olan 75 yaşındaki sanatçı, bu süreçte bütün işlerini oğlu ve gelinine devretmişti.

resimde bayagi yaslanmisya öylesine ekledim ( para dedigin nedirki senden dahami kiymetli ne kadar istiyorsun hemen yollayim
Saka yaptim canimcim, espri olsun diye oyle yazdim. Işte vaktinde kazandiklarinin kiymetini bilmiyor unluler sonrasinda da ekmege muhtac hale geliyorlar. Necla nazira az yapmadi vaktinde uzulmuyorum bu adama.