Sizce Ayrimcilik varmi yokmu

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Herkese geçerli olmalı ama her zaman ki gibi yasak herkese geçerli değil nedenleri tartışılır
calisanlara saygim sonsuz onlar mecburii cikmak zorunda
Turistlere sokağa çıkma yasağı yok, olmasında bence.
Neden turistlere olmamali bence olmali yasaksa yasak herkese gecerli ayrim olmadan mesala su durumda ne fark ediyorki turistlere yasak yokta zaten her yer kapali zaten insanlar resturanta gidip yemek yemiyor cunku coklari sirf yemek yemek icin 2 gunlugune bile turkiyeye gelen var kurlsa kural herkese gecerli ben bunu vallagi türkiyede gördum buralarda sen turistsin gezersin sana yasak diye birsey yoktur

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
calisanlara saygim sonsuz onlar mecburii cikmak zorunda

Neden turistlere olmamali bence olmali yasaksa yasak herkese gecerli ayrim olmadan mesala su durumda ne fark ediyorki turistlere yasak yokta zaten her yer kapali zaten insanlar resturanta gidip yemek yemiyor cunku coklari sirf yemek yemek icin 2 gunlugune bile turkiyeye gelen var kurlsa kural herkese gecerli ben bunu vallagi türkiyede gördum buralarda sen turistsin gezersin sana yasak diye birsey yoktur
Zaruri ihtiyaçları bizlerde sorunsuz alıyoruz. Turist belli süreliğine gelmiş, sürkülasyonun az olduğu hafta sonu daha güvenli.

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Niye turistlerde virus yok mu? Zaten onlar yuzunden bu kadar yayildi. Basta ulke disina giris ve cikis yasaklansaydi bu kadarda yayilmazdi diye dusunuyorum.
Yok turistler ak paklar? Turistlere 83 milyondan sıra gelmez önce biz kendimizi hizaya koysak güllük gülüstanlık olur.