Siyah Maske Hakkında Bilmeniz Gerekenler

BeReNN

Alyam?
Özel üye
[h=2][/h]

25iuiyq.jpg


Güzellik uğruna, gün geçmiyor ki yeni bir uygulama yeni bir yöntem daha çıkmasın. Örnek vermek gerekirse şayet; son dönemlerin en çok bahsi geçen Pembe Maske Uygulaması ve Faydaları ve bunun yanı sıra yine popüler olan, ayrıca bir o kadar da pahalı olan, adı bile kulağa hoş gelen Altın Maske ve Faydaları diyebiliriz. Birde klişe olan Bitkisel Cilt Bakım Maskeleri var. zira daha önce adını duyduğumuz bir çoğunu uyguladığımız maskeler arasına bir yenisi daha eklendi. Bu maske siyah cilt bakım maskesi, ne işe yarar, nasıl kullanılır; buyrun bu makalemizde bilgi edinelim.


Kozlab firması, cilt bakımı için Dephyto Siyah Maske 'yi üretti. Cildi yenileyip zehirlerden arındıran ürün kırışıklık ları gideriyor.
Kozlab Genel Müdürü Osman Çelebi, “Patentli Dünyada ilk ve tek ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi ürününden sonra 11 seneden fazla üzerinde çalıştığı Siyah Maske ‘yi piyasaya sundu. Dünyaca ünlü Chelab Klinik Laboratuarlarında dermatolojik olarak denendi ve içeriğinde insan sıhhatini tehdit edecek kimyasal madde bulunmadığı onaylandı. Patent korumalı olan Dephyto Siyah Maske orijinaldir. Kozlab olarak sadece iki firmaya özel ürün ürettik, taklidi halinde avukatlarımız gerekeni yapacaktır.”dedi
Cilt bakım süresini kısaltan maske değerli mineraller ihtiva ediyor. Zengin selenyum, molibden, çinko, kalsiyum ve potasyumun yanında doğal su, suda eriyebilen tuzlar, silisyumlu kil kütlesi, eriyebilen organik bileşenler, vitaminler, mineraller polifenoller, polikarboksil gruplar kükürt ile biyolojik aktif maddeler içeriyor.
Maske de bulunan yüzde 100 konsantre doğal Polifenoller; deri altına difüzyon ile geçiyor; diğer bir tabirle cilt tarafından kolayca emilerek olumlu etkiler ortaya koyuyor. Polifenoller maske olarak cilde uygulandıklarında olumlu sonuçlar veriyor. İlk olarak mikrosirkülasyonu uyarabilme kabiliyetleri ile hücrelerin daha güçlü oksijenle beslenme sine imkân tanıyor.

Cilt bakımında polifenollerin; hem antibakteriyel hem antimikrobiyel özelliklerinin yanı sıra kollajen sentezini uyarması ile hasarlı dokunun onarılarak cildin yenilenmesi, sonuç olarak da siyah nokta, sivilce, kırışıklık gibi cilt sorunlarının daha süratli ve sıhhatli bir şekilde bakımı yapılıyor.

Siyah Maske; sivilcelere karşı cildin ihtiyacı olan molibden, kalsiyum, magnezyum, çinko gibi önemli mineralleri temin etmek ve kırışıklık larla mücadeleye yardımcı olmak için kullanılıyor, ayrıca cildin doğal renk tonunu almasına yardımcı oluyor. Maske bilinen en iyi temizleyici olup, kan dolaşımını arttırdığından kir ve makyaj gibi yabancı maddeleri ciltten uzaklaştırıyor.
Dephyto Siyah Maske 'nin faydaları şöyle:
—Soğuk su paketlerinden daha uzun süre nem tutar.
—Soğuk nem derinin gözeneklerini serbest bırakır, kanı yüzeye çeker.
—Sivilce (akne) ve siyah nokta oluşumunu önler, onarır.
—Uygun cilt PH'ına imkan tanır.
—İçindeki polifenoller sayesinde doğal hormon dengesini kurar.
—İltihap ve ödem gidermeye yardımcıdır.
—Yaşlılık görünümünü giderir (anti-aging etki).
—Cildi yeniler.
—Cilt yüzeyindeki zehirli maddeleri yok eder (detox etki).
—Cildin normal rengini verir(toning etki).
—Cildin daha hafif hissedilmesini mümkün kılar.
—Temizleme özelliği, . ölü hücreleri cilt yüzeyinden uzaklaştırır ve cildi sıklaştırır.
—Doğal olarak kullanılır, herhangi bir zararı yoktur.
40 kilogram civarı bitki ve meyve özünden elde edilebilecek polifenol oranları maske de tek bir pakette konsantre olarak sunuluyor. Bunun sonucu olarak sıradan maske lerde onlarca uygulamada elde edilebilecek sonuçlar ilk kullanımdan itibaren cilde yumuşatıcı etki, parlaklık, gözeneklerde açılma, orjinal cilt rengi, elastikiyet, siyah noktalarda kaybolma gibi sonuçlar gözleniyor.

Alıntı..
 
Top