Siyah Elbiseyle Nasıl Aksesuar Kullanırım-siyah Elbise Kombinleri

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Siyah renk elbiselerde; göz kamaştırıcılık, şıklık ve asaletin tam karşılığıdır. Her kadının gardrobunda en az bir tane bulunan siyah elbiseler aynı zamanda çok büyük kurtarıcılardır. Özel günlerde veya acil davetlerde rahatlıkla can yeleği gibi kullanılabilir. Vücudunuzda bulunan birçok kusuru örtme özelliği ve istenmeyen kiloları kamufle etmesi nedeniyle her zaman bir numaralı tercih olabilmektedir. Doğru aksesuar ve ayakkabılarla kombin edildiğinde girilen ortamda her zaman parmakla gösterilecek şıklığa ulaşmanıza yardımcı olur.

Seçilen siyah elbisenin dekoltesi, uzunluğu, formu ve diğer tüm özellikleri seçilecek olan aksesuar ve ayakkabıyı da direk olarak etkiler.

Göğüs Dekolteli Siyah Elbiseler İçin Aksesuar Tercihi

Göğüs dekoltesi bulunan elbiselerde göğsün açıklık seviyesine uygun uzunlukta tercih edilecek kolyeler elbisenin gücünü arttırabilir. Göğüste v dekoltesi bulunan formda elbiselerde göğüs çatalına değebilecek uzunlukta bırakılmış taşlı büyük formlu kolyeler tercih edilmelidir. Gösterişli büyük kolyenin yanında uygun renk ve taşlarda ince bir bileklik kullanılması aksesuarları güçlendirir. Ancak dekoltesi oldukça geniş olan elbiselerde tercih edilen takı çok yoğun olmamalıdır. Dekolteyi kapatacak kadar büyük olan takılar elbiseyi avamlaştıracağından dolayı dikkat edilmelidir

Bacak Dekolteli Siyah Elbiseler İçin Aksesuar Tercihi

Verilen dekoltenin bacaktan olması durumunda göğse ilgi çekmemek amacıyla çok fazla takı kullanılmamalıdır. Bu tip durumlarda büyük sallantılı küpeler öncelikli tercih olmalıdır. Küpelerin uzunluğu boynunuzun uzunluğuyla ilişkilidir. Kullanılacak olan aksesuarlardaki renk seçimleri altın ve bronz renklerde olabilir. kullanılabilecek büyük yüzüklerle takılan küpeler tamamlanabilir.

Sırt Dekolteli Siyah Elbiseler İçin Aksesuar Tercihi

Son zamanlarda oldukça moda olan sırt kolyeleri bu durumlarda kullanılabilir. Hem zarif hem de trend bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. İnce, hatta kuyruk sokumuna kadar uzanan sırt kolyeleri, elinize takacağınız ince yüzükler ve zincirlerle birleşen bilekliklerle kullanılabilir.

Uzun ve ya Kısa Siyah Elbiselerle Ayakkabı Kullanımı

Elbisenizin mini yada diz kapağının altında kalem olması durumunda bir numaralı tercihiniz stilettolar olmalıdır. Taban kısmı kırmızı olan stilettolar elbisenize renk katarken aynı zamanda size takı seçiminde renk alternatifi sunacaktır. Stilettolarla rahat edemeyenler için bir diğer tercih olan ince bantlı ince topuklu ayakkabılarda oldukça şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Siyah elbiseyle ayakkabı tercihi yaparken çok fazla platformlu ayakkabılar tercih etmemeye özen göstermelisiniz elbisenizin boyu ayakkabılarınızı kapatmadığından dikkatin ayaklara çekilmesine neden olur. Bu da elbiseniz için basit bir izlenim yaratır.

Uzun siyah elbiselerle ayakkabı tercihiniz çok büyük dert olmaktan çıkar. Kullanılan elbisenin boyu ayakkabılarınızı örteceğinden ister ince ister kalın hatta isterseniz dolgu topuklu ayakkabılar kullanabilirsiniz. Ancak kullanacağınız ayakkabıyı; rengi koyu veya nude tonlarında tercih etmelisiniz. Çok patlak renkler kullanıldığında siyah bütünlük ayaklarda bozulur bu nedenle kopuk bir görünüm elde etmenize neden olur.

F195nJ5.jpg

RfEiwYA.jpg

Son düzenleme:

~KaÇaK CaDı~

YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU..
Özel üye
Kusura bakma da paylaşım guzel ama resimler coook basit ve fena halde kotu tarzlari var.. uuuuu gözümü kapattim actim yine ayni duruyolarrr

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
siyah elbiseler bi kadının dolabında her zaman kurtaricidir ama bu resimlerdeki elbiseler cok fazla dekolteli geldi bana. Sahilde bikininin ustune giyilir sadece, baska bi kullanim alani bulamadım:)