• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sitemizle nasıl tanıştınız ?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Benim tanışmam da şöyle olmuştu. O dönemde başkalarına forum sistemleri kuruyodum. Doğrusu bizim de bir forumumuz olsun olayı msn de sohbet ederken bir arkadaştan çıktı. Böylece 10 kişi falan forumum açılışında yoğun bir katılım yaptık. Sonuçta google'dan gelenler olmaya başladı ve bugünlere geldik. Forumu büyütmek adına hiçbir çalışmamaız olmadı hep kendi yağı ile kavruldu bu forumda hile yapılmamıştır :D O kurduğum forumlardan birçoğu bizden daha çok üyeye sahip bugün. Ama bizi diğer forumlardan ayıran özelliği hep vurgularım. Buraya gelen hiçbir üye arada kaynayıp kaybolmaz ve önemsenir. Üye yönetici ayrımı yoktur ve aile sıcaklığı hep vardır... Kimler geldi kimler geçti demek geldi içimden ama gidenlerin hepsi özel hayatlarındaki değişimlerden dolayı ayrıldılar.

İyi ki varsınız...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Beni dila itti..=)..Bu konuda dürüst olacağım başta hiç önemsememiştim hatta bir selam deyim gitmiştim bir dahada girmemiştim.Daha doğrusu o sıralar evde pek ikametgah etmiyordum..Sonra bir gün Dila msn den insanlar sana hoş geldin diyor bir hoş bulduk desen ölürmüsün dedi..;;G..O zaman bir girdim pir girdim ..:)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Benim tanışmam da şöyle olmuştu. O dönemde başkalarına forum sistemleri kuruyodum. Doğrusu bizim de bir forumumuz olsun olayı msn de sohbet ederken bir arkadaştan çıktı. Böylece 10 kişi falan forumum açılışında yoğun bir katılım yaptık. Sonuçta google'dan gelenler olmaya başladı ve bugünlere geldik. Forumu büyütmek adına hiçbir çalışmamaız olmadı hep kendi yağı ile kavruldu bu forumda hile yapılmamıştır :D O kurduğum forumlardan birçoğu bizden daha çok üyeye sahip bugün. Ama bizi diğer forumlardan ayıran özelliği hep vurgularım. Buraya gelen hiçbir üye arada kaynayıp kaybolmaz ve önemsenir. Üye yönetici ayrımı yoktur ve aile sıcaklığı hep vardır... Kimler geldi kimler geçti demek geldi içimden ama gidenlerin hepsi özel hayatlarındaki değişimlerden dolayı ayrıldılar.

İyi ki varsınız...

evet iyi ki varız:)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P

İyi ki varsınız...

Bence önce sen iyiki varsın:)
Sen olmasan burası olmazdı ve biz olmazdık diyorum..
Forum + Biz = Sen >>>> ÇerezForum formülü :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Buradaki herkesin bir şekilde yolları keşişirdi :) Evi yaptınız içindeki insanlar o evi şenlendirmedikten sonra tek başınıza sarayda yaşasanız ne olur ki? O yüzden hepimizin yeri burası. Bu konu ile ilgili yorumları kapatıp asıl konuya dönelim. Nasıl buldunuz çerezi diye sorulmuştu :D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Herkesin yazdiklarini okudum hepiniz tekrardan hosgeldiniz herkese ayri ayri sonsuz tesekkürler diliyorurum.....

herkesin foruma gelisi gibi benimde gelme macaram oldu tabiki ben sanirim 17 senedir interneteyim :))) cok bir sure degil eskilerden forum ne cok bilmezdim cok yine sohbetlere takilirdim bir gece yine türkü odasina dirdim orda biri laf atti konustuk bayagi bir sure ve o kisi burdami hala bilmiyorum ama onun kiz arkdasi bu foruma takiliyormus bana dediki Turgay yesim benim cok samimi bir arkdasim foruma takiliyor istersen sende gel sohbet yerinden daha iyidir ben ona hic bir bilgim olmadigini ve Türkcemin bozuk oldugunu söyledim ne ise dedi ögrenirsin üye oldum orda adam asmaca diye bir oyun vardi hep onu oynardim :)) bir kac defa ordaki kiz beni banladi :)))) bunuda itiraf edeyim sonra burayi acmis o site sahi nerrden bilir dimki o site sahibininde yorumsuzun oldugunu cunku orda kiz surekli banliyorduben onun saniyordum :=) 1 sene felan turgay ile takildim oraya sonra buraya gectik odur budur turgay yok bana hastalik etti burayi kendi firarlarda hic bir sekil ulasilmiyor ve arkdaslar sizlere gelince baktim agirlik hep YORUMSUZA bir erkege bu kadar iltifat etmeyin simarir onuda söyleyim bana göre yorumsuz sadece öncülük etmis bir arkadas yada dost deyim sizler olmsaydiniz Yorumsuz tek basina olamazdi :))))Burdan yorumsuza sadece böyle bir aileye onculuk ettigi icin tesekkür ediyorum en buyuk tesekkür sizlere sizler dost aile gormeseydiniz burasi siradan bir yer olurdu iyiki sizler varsiniz CEREZFORUM sakinleri ... Hatam kusurum oldu ise af ola biraz uzun olduya bir tesekkürde ben turgaya yapayim o davet etmeseydi simdi o ben chat odalarinda sohbet ediyordurum bura sayesinde türkcemi cok düzeltigime inaniyorum....