• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Siradan Birgünüm, Hergünüm Böyle Olsa.

Dün Aksam Sirketimdeydim, Taksi Sirketim Var. 1 Taksi.

Gece 12 ye Kadar Calistim ama Hasilatim iyi Olmadi, Iyi Olamdigi kadarda Moralimde iyi degildi. Eve Geldim gece 12 de. Sanala girdim gezdim Internette, Güzel Arkadaslarla Karsilastim.

Sabah 5 de Yattim, Yattim ama erken kalkma Mecburiyetindeydim.

Benim Oglan (18 Yasinda ) Benim Yatagima yatmis, Sabah bende onun yatagina yattim ama uykumu alamadim. Sabah erkenden 9 da Kayinbabamlar geldi Baldizla.

Sabah Kahvaltisini Bizde Yaptilar. Iyi Gecti, Hanim, Patatez Kizartmasi, Biber Kizartmasi, yanina Zeytin Peynir, Domates gibi ve Börekler Yapmisti. Sabah Uykumu alamasamda Kahvaltiyi Cok Güzel Gecirdik..

Ögleden Bu Yana Ora ile Bura ile Ugrasmaktayim, Web tasarim, Internet ve Bazi Form ve Site Sorumluluklarim var onlari Yapim derken simdi buraya girdim ve bugünkü Olayimi sizlere Acilmak Istedim, Sade Olsa bile icimden yazmak geldi, fazla Macera olmadi. Cok Sükür Diyorum Her Günüm Böyle Olsa. Allahim Cümle Aleme Böyle Güzel Günleri Nasip Etsin, Sifa ve Huzur Versin.

Hatta Birazcikda Olsa Lokman Suresinin 29 ve 33 Okuyarak ve Bu Satirlarimi yazarak Bugünümü Bitirmis Oluyorum.

Hepinize Sevgiler Saygilarimi Sunarak

Bugünlük Hoscakalin Diyorum

Orhan Cenk

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:))) ya orhan aslinda baskasinin gunlugunu okumak ne kadar dogru bilmiyorumda senin gunlugu okudum sen yazinca :)) ama okur kende karnim acikti :))))) ya sabahin koru okdar seyi nasil yedininiz :)))) ne diyeyim afiyet olsun :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Seni ben edaya diyecegim yada eda da buraya davet edecem gelsin okusun gerisini sen düsün :))))

Selam, bugün sabahh erkenden kalktimm, sabah 5 de,, sabah 8 de Imtahanim vardi, bu Taksi sirketi ile ilgili taksi Lisani aktüellestirmek icin. Imtahani yaptimm geldim öglen, ama giderkende gelirkende Otobüsle gittim geldim.

Otobüsde neler gördüm neler duydum cok enteresan bir durum, coktandir otobüs ile gitmiyordum bir yere.

basimi camdan disari cevirdim giderken etrafi izlerken yinede kulaklarim yan arka ve ön taraftaki insanlardaydi,, tuhaf tuhaf sohbetlere sahit oldum,, icimden bazilarina güldüm ve bazilarina kafam takildi,,, kimisi tasinmaktan bahsediyorrr kimisi eve gidip tekrar yemek tarifesini yine denemek icin alisveris yapmis ve cok masraf ettigini ve Esinin duymasini istemedigini,,, baskasi isee okulda biriyle tanismis ama kendinden emin olmadigini veya daha daha cok seyler dünyamiz aslinda ne cok güzelll iste bazen biz insanlarr veya bazi insanlarimiz zorlaniyorr, ve zorlaniyoruz..... herkesin aklinda herkesin fikrinde bir düsünceler,, hepimizin gayesi ayni ama cesitli aflarla kurulmus bir senaryo gibi izlememiz bizide bazen seyirci ediyor,,, farkinda olmayarak hatta biz kendimizde seyirci olsakta kendimiz dahil bir senaryo icindeyiz bunuda fark edebilsek etmesekte elimize ne gecicek acabaa,, yine baska türlü yapmaya cabaliyoruz belkide daha iyisini yapmak istiyoruz ama bazende yanlislara kapilarak kendimizden geciyoruz ve hata yaparak baskalarina ikna etmek icin ugrasmakla senaryoyu degistirmeye bakiyoruz ama gel bakalim kim kimin isiyle ugrasiyor yine farkinda degiliz....

iste benimde bugünkü fark ettigim budur

saygilarimlaa

Orhan Cenk

Bu sabah Uyuyamadim, sabah erkenden uyanmistim, cenem ve Agzim Agriyordu, bundan 3 hafta evveli yemek yerken disimin arasinda ne oldugu belli degil iken sert bir seye isirdim ve arkadan ikinci disimin yan tarafi kirilmisti bu sabah etkisini hissetdim ve cok agriyordu.

Sabah Erkenden Acilen dis doktora gittim, doktor gördügünü bana anlatir ve ben sasisirir kalirim, parcalanan disimin dolgusunun bir parcasi yok olmus ve dolgunun alt tarafina mikrop birikmis, tabi dis fircasiyla bunca zaman ne kadar temiz tutsam ve fircalasam bile temizlenecekmisti, cünki dolgunun altina dis fircasi gelmiyordu, böylelikle Doktor bu sabah dolguyu tekrardan kompile Kazidi ve yeni bir dolgu yapmak iostedi ama Nafile,, disim kendi kendine icten maf olmus ve kurtarilmaz hale gelmis, bu arada ben sancilar icinde ve igne vurdugu narkoz yetmiyordu, doktorun bana önerdigi tavsiye disimin kompile cekilmesi, bana tekrar ´bir termin vererek aksam üstü tekrar doktora gittim, ve disim yarim yamalak sadece bir uyusturucu bez ile kapaliydi, yari disim yoktu yani yarisida acik yaraydi.

ögleden sonra tekrar gittigimde sinirlerim biraz daha yatismis ve hazirlikliydim, ve doktor tekrar bir narkoz daha vurdu igneyle, ama Yine Nafilee,, cünki dis sinirleri aciktaydi ve cok hassas oldugumu ögrendim, en ufak rüzgar veya sade saf su dahil beni cildirtiyordu.

suan yazdigimda cok etkili agri kesici ilac aldim, doktor vermisti, ve bu satirlarimi yaziyorum, hafif agrima yinede var tabi ve yanagim suan cok sis.

yarin sabah tekrar terminim var ve saat 10.30 da Full Narkozla sadece o cürüyen disimi degil onun arkasindaki diger disimde cekilmesi lazim, yani yarin sabah iki disim birden cekilecek, isin iyi tarafi, Full Narkozla hicbirseyi hissetmicem ama korku yinede var icimde, cünki dis ameliyeti veya dis ile ilgili hicbir konuyu sevmiyorum.

sizlerle bugünkü yasadigimi paylasmak istedim, ve bugünüm cok agri ve sizi icinde geciyor.

Allahim kimseye vermesin, Hasta Olanlara Acil Sifa versin.

Saygilarimla

Orhan Cenk

Not: Yesim Kusura bakma Radyo böylelikle Dj siz kaldi bu sabah, basinda olmamamin sebebinide ögrenmis oldun.

Byyy