• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sıra Sentinus'da sanırım :-)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sessiz ve sakin bir gelişti ama tarz ve tavrınla iz bırakan biri oldun @Sentinus. Biz böyle kişilik sahibi olanları kolay kolay bırakmıyoruz zaten, bırakmayı da düşünmüyoruz bilesin. :)

Birlikte nice yıllara diyorum...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Hakkında hiç bir olumsuz düşüncem yok ..kendisiyle kısa bir konuşma fırsatı bulmuştum ne kadar karakterli biri olduğunu anlamam için yetti .Daha sık görmek isteriz .:)

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Uzun kalacagini dusunmemistim aslında ilk baslarda ama aileye dahil oldun kisa zamanda.. Koyu Besiktasli olmakla birlikte ayin konugu oldugunda sohbet edilesi bir kisilik olarak hissettirdi Sentinus.. Her zaman aramizda gormek dilegiyle ( :

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Her bir forum ferdi ayrı ayrı öneme ve değere sahip... Farklı kültürler, farklı görüşler... Ama burada hepimiz bir oluyoruz... Ve kalitesi yüksek olan forumumuzun bir ayrıcalığı bu... Sende duruşunla, seviyenle bu ailenin değerleri arasına girdin... Ve her daim burada olman dileğiyle...

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
gerektiği kadar konuşuyo sentinus..
şiiri cemal süreyayı bide beşiktaşı seviyo tamm düzeltiyorum beşiktaş için seviyo yetersiz onunla doğdu ve onu yaşıyo demek gerek .. :)
kalemi kuvvetli duyguları bi kabarsın kelimeler şiir olup akıyo .. :)
günlüğünden okuduğum kadarıyla bu kadar tanıyorum seni.. :)