Kaynak ikonu

Sınıf Kütüphane (Yeni Versiyon) 1.2

crazy_vefa

Üyecik
Hocam veritabanı şifresini biliyorum mdb pass checker ile aldım zaten, eşleştirdim, 688 kb vardı veritabanı onar yaptım kendi istediği listeleri aynı bıraktım fakat yine de olmadı, ben beklerim haftasonunu sorun değil gerçekten en son çarem sizsiniz aklınıza gelebilecek her şeyi denedim inanın

Hocam size veritabanı şifresini vereyim, sorunsuz olan ile veritabanını eşletirerek düzenleyin. Hafta sonundan önce bakma şansım yok.

Vt şifresi: kutuphane10

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam veritabanı şifresini biliyorum mdb pass checker ile aldım zaten, eşleştirdim, 688 kb vardı veritabanı onar yaptım kendi istediği listeleri aynı bıraktım fakat yine de olmadı, ben beklerim haftasonunu sorun değil gerçekten en son çarem sizsiniz aklınıza gelebilecek her şeyi denedim inanın
Benim yapacağım şey de ancak bu olur hocam. Ama hatayı görmek açısından yinede test edicem. bu arada hatalı kayıtları silmek için istatistik sütunundaki gizli butonu ortaya çıkarmayı biliyorsunuz demi.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İstatistik bölümüdeki butonların altında fare imlecini gezdiri. İmleç konumlanacak durum gelince zaten I harfi haline gelir, tıklayıp o alana 1 yazın.

Öğrenciler kullanırken hata yapmasınlar diye gizli olarak ayarlamıştım butonu.