• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Sınıf Kütüphane (Yeni Versiyon) 1.2

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sınıf Kütüphane 1.2 (Yeni Versiyon) - Sınıf Kütüphane 1.2 (Yeni Versiyon)

Bugün itibari ile Sınıf Kütüphane Programının1.2 versiyonu yayınlandı. Program özelliklerine ve ekran görüntülerine bakmak için alttaki linki inceleyebilirsiniz.

Sınıf Kütüphane Programı 1.2

Bu sürümde 1.1 versiyonunda kitap giriş bölümündeki hata düzeltilmiştir. Buna ek olarak program arayüzünde birkaç görsel değişiklik yapıldı.

Boyut: 1.1 MB
Sürüm: 1.2

[ Yükle ]...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Diğer sitemiz üzerinde bulunan program geçici olarak yüklenemiyor. (Akşam saatlerinden itibaren düzelecek)

Yukarıdaki linkten indirebilirsiniz. Sorun düzeltildi...

ionder

Üyecik
Merhaba,
Programın 1.2 versiyonundaki kitap kaydı sorunu giderildi. Ancak bu kez de üyeye verilen kitabı geri almıyor. Bu konuya bir bakarsanız sevinirim.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Merhaba,
Programın 1.2 versiyonundaki kitap kaydı sorunu giderildi. Ancak bu kez de üyeye verilen kitabı geri almıyor. Bu konuya bir bakarsanız sevinirim.
Programı tekrar inceledim gözden kaçan ayrıntı var mı diye hocam. Bir sorun yok kitap alışverişinde.

Bu sorunuza ŞURADA detaylı şekilde cevap verdim.

hibo

Üyecik
Sınıf kütüphane programının 1.0 sürümümü kullanıyorum.Acaba 1.2 sürümünü yükleyip kullandığım programdaki data dosyasını 1.2 sürümüne kopyalasam bilgilerimde herhangi bir değişiklik veya kayıp yaşar mıyım. Şimdiden teşekkür ederim.

cs777

Üyecik
Hocam çok teşekkürler... Az önce okuma listesini de çıkardım. Sizden ricam okunan kitapların toplam sayfa sayısını da görebileceğimiz bir istatistik ve grafik ekleye bilmeniz. Bu mümkün müdür acaba???

mstftgrl

Üyecik
emeklerin için sağol hocam. yalnız kitabı geri almama sorunu var. Şöyle ki; ben önceki sürümünü kullanıyordum. yeni sürümü yükleyip datayı kopyala yapıştır yaptım. sonuç datada kayıtlı olan kitabı geri almıyor. yeni kitap veriyor ama almıyor. Lütfen bir çare eski sürüme dönmek istemiyorum.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam mutlaka bir yerde hata yapıyorsunuz. Sıfır kurulum yapıp test amaçlı kitap alış-verişi yaparsanız sorun olup olmadığını daha net ortaya çıkacaktır. Kendim de kullanıyorum programı.

Size emeğinizden dolayı çok teşekkür ediyorum..

şifreyi kaybetmiştim datayı yedekleyip tekrardan kurup datayı geri yükledim oldu. bunun için de teşekkür ederim.