• Merhaba Ziyaretçi.
    "Karantina" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Sınavlar için analog saat hazırlama sitesi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Özellikle korona günleri yaşadığımız bugünlerde öğretmenler öğrencileri için sınavlar hazırlamak için de uğraşıyorlar. Özellikle zaman ölçüleri sırasında hazır analog saat modellerine çok ihtiyaç duyuluyor. Aslında bu sadece korona günleri için değil her zaman gerekebiliyor.

Analog saat
Örneğin ekran görüntüsü alırken hazırladığım saati sol tarafta görebilirsiniz.

Durum böyle olunca pratik olarak saat hazırlamak resim işleme yazılımları ile oldukça zaman alıyor. İşte bu site sizi bu zahmetten kurtarıyor. İstediğiniz boyutta ve renkte, yazı tipini özelleştirebileceğiniz, akrep, saat, yelkovanı, çerçeve, çerçeve üzerindeki işaretleri ayrı ayrı renklendirebileceğiniz ve en önemlisi hazırladığınız analog saatleri bilgisayarınıza indirebileceğiniz (png, jpg, gif, svg) bir site sizler için. Oldukça pratik bir kullanımı var.

Analog saat hazırlamak için kullanabileceğiniz siteye gitmek için BURAYA tıklayın.

Aslında site sadece sınav hazırlayanlar için değil çocuklarına saatleri öğretmek isteyen ebeveynlerin de kullanacağı kullanımı çok basit bir site. Birkaç tıklama ile istediğiniz saat girişini yapıp görünümünü değiştirmeniz mümkün. Daha detaylı renkler isterseniz "Hex" sekmesinden yapabilirsiniz.

Analog saat yapma sitesi
 
Top