Simurg İle Söyleyişi

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Merhaba @Simurg öncelikle röportaj teklifimi kabul ettiğin için teşekkür ederim :)
Bize kendinden bahseder misin? Simurg kimdir ,ne yer ,ne içer,boş zamanlarında neler yapar?

Merhaba, ne demek benim için de keyifli olur diye düşündüm. :)
Adım Cenk, aslıdna tıp fakültesi öğrencisiyim ama ailesel nedenlerle 2 yıldır kayıt dondurmuş olarak bekliyorum. :)

Hobi ve Fobilerin nelerdir?

Pek fobim yok sanırım, hobilerim spor (lisanslı basket oyuncusuyum ve oynuyorum bir amatör kulüpte), maalesef birkaç kaza yapmama rağmen hız tutkumu yenemiyorum. Biraz da eğlence dünyasına zaafım var. :)

Seni neler üzer neler mutlu eder?

Sevdiklerimden değer verdiklerimden uzaklaşmak zorunda kalmak mutlu eder, tersi ise mutluluktur benim için.

Beğendiğin ve beğenmediğin huyların nelerdir? Değişmesini istediğin bir huyun var mı? Kendin ve cevrendekilerin gözünden beğenilmeyen huyların aynı mı farklı mı?
Çevresindekilerin gözünden @Simurg nasıl biridir?

lqPJrQ.gif

Bazen kontrolsüzce sinirleniyorum bu huyumu hiç sevmem ve deişmesini isterdim. :-D Biraz tezcanlıyım ve söylediğimin olmasını istiyorum galiba biraz egoistlik var bnde. Tabi bu durum zamam zaman çevremdekileri rahatsız ediyor ama değişemiyorum ;-P
Çevremdekler arkadaşlığa dostluğa aşırı önem verdiğimi bilirler.

Simurg nasıl bir çocuktu? Çocukluğuna dair en çok kimi veya neyi özlüyorsun?

Biraz yaramaz ve haşarı biriydim ben 15 yaşına kadar. Amcamı çok özlüyorum ben çocukken de bana hep büyük muamelesi yapardı.

Çocukluğundan aklında kalan izlediğim bir dizi veya program, dinlediğin şarkıyı paylaşır mısın bizimle.

0RWv8B.gif

Şebnem Ferah, Murat Boz falan dinlerdim. Yabancı dinlediklerim var ama daha çok Türk sanatçılar.

Simurgun çocukken en büyük hayali neydi? Neden o hayal ve o hayalini gerçekleştirebildi mi?

O zamanlar NBA'da basket oynamak gibi hayalim vardı. :-D Gerçekleşmedi. :-P

Hayatında yakaladığın en büyük başarı ve başarısızlık nedir?

Doğrusu başarısızlık diyebileeğim bir durumla karşılaşmadım, başarı olarak tıp fakültesini kazanmış olmam ve aileme verdiğim sözü tutmuş olmam diyebilirim.

Yapmak isteyipte yapamadığın bir şey var mı? Varsa nedir?

Motosiklet tutkum var ama öyle bir anne var ki başımda (dünyanın en güzel annesi) bu hayalimi her denemeden suya düşürmeyi başardı. :-D

Hangi konularda yetenekli olduğunu düşünüyorsun? Sahip olmak istediğin bir yetenek var mı? Varsa nedir?

Basketbol alanında zaten yeteneklerimi konuşturacak ortamım var. :-P Çok iyi araç kullanırım hız tutkum biliyorum bir gün bana büyük dert açacak ama elimde değil bu alandaki yeteneklerimi göstermekten de geri duramıyorum. :P

Her insanın pişmanlıkları olmuştur zaman zaman senin en büyük pişmanlığın neydi?
0RWvnL.gif

16 yaşımdayken biriyle büyümüşüz gibi yaptığım bir konuşma yapmıştım Pişmanlığımdır. Her şeyi yaşında yapmak lazım çocukken çocuk gibi davranmakta yarar var. :) Alakasız bir cevap gibi oldu ama bahsetmekten pek hoşlanmadığım bir konu bu...
Cerezforum hakkındaki düşüncelerini öğrenebilir miyiz? Burası sana neler kazandırdı ?

Çerezforum'a gelişim aslıda bir tesadüften ibaret bir konuda araştırma yaparken rastlamıştım, daha sonra buradan ayrılmamam için nedenlerim oluştu çok uzun aralar vermiş olsam da hiç kopmadım. İlk geldiğim zamanlar Yorumsuz hocam çok yardımcı olmuştu ortak yönlerimizin olması da kalmam için çok büyük etken oldu.

Bir sihirli değneğin olsaydı dünyada neleri değiştirmek istersin?
Ll8kZa.gif

Mutluluk tohumları ekerdim dünyaya, mutsuz insanların arasında ben de mutsuz oluyorum.

Son olarak neler söylemek istersin?

Sosyal ağlarla eskiden çok haşır neşirdim, laçkalığı gördüğüm ve üni. hazırlıklarına engel olduğu için kapattım çoğunu ve açmadım. Burada gerçek insanların arasında olmak çok güzel keşke daha kalabaşlık olsa. Şu arada takıldığım bir sosyal platform var üyeliklerin %90 ı sahte ve insanların amacı çok farklı. :) O yüzden burayı çok seviyorum inş. kalabalık olunan dönemler yaşarız ilerde ben örneğin bunun için çaba gösteriyorum. :-D

Hızlı Tur Bölümü
Burcunuz :
Başak

Boy:
1.80

Kilo:
69

Giyim tarzın:
Aşırı spor :-P

Tuttuğunuz takım:
FB fanatik...

Uğurlu eşyanız?
Yok

Memleketiniz:
Samsun

Yaşadığını şehir:
Antalya

Öğrenim durumu:
Üniversite öğrencisiyim. Kayıt dondurumuş durumda ama :)

En sevdiğiniz renk?
Yok

En sevdiğin yemek?
Yok

En sevdiğin dondurma çeşidi?
Yok

En sevdiğin tatlı?
Yok

En sevdiğin hayvan?
Köpek. Ama büyük boyutlu oanlar :)

En sevdiğin söz?
Var ama söylemem. :-D

En sevdiğin mevsim?
Kesinlikle yaz.

Ne tür müzik dinlersiniz?
Kulağıma hoş gelen her türü dinliyorum.

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni?
Özellikle şu diyebileceğim bir şarkı yok.

Sigara ve Alkol kullanıyor musunuz?
Sigara yok alkol arada ama sosyal içici çok az.

Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız?
Her şeyi

Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider?
Gerektiğinde gerekeni

Kendinde değiştirmeyi istediğin şeyler?
Sinirlenince kontrolsüzleşme durumum :)

Sence herkes ikinci bir şansı hak eder mi?
Edeceği ve etmeyeceği durumlar var

En çok kullandığınız küfür ya da küfüre benzer kelime?
Ya var öyle birkaç sscük. :-D

Şu an ruhunun olmak istediği yer?
Çocukluk arkadaşlarımla aynı ortamda olmayı isterdim.

Yanında en rahat olduğun kişi?
Amcamla arkadaş gibiyizdir benim rolmodelim

Yaptığın en büyük çılgınlık ?
16 yaşımda yaşaşdığım olaylar, hiç tanımadıklarımla takılmalar falan, neyseki geride kaldı...

İzlemekten keyif aldığın TV programları ve diziler neler?
Pek tv izlemiyorum, gerçeküstü filmlerden ve dizilerden hoşlanıyorum

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan?
Ailemdekiler dışıda amcam

Hayata ve insanlara bakış açın ?
İyimserimdir, önyarıglarım yok farklı insanlar tanımayı severim

Birini aramadan önce ne söyleyeceğini kendi kendine tekrar ediyor musun?
Evet ama herkes için değil, arkadaşlarımı ararken hiç düşünmem örneğin

Bir insanda değer verdiğin şeyler nelerdir?
Sözünde durması benim değer vermem anlamıan gelir. Sevmesem bile bu özelliği olanlara değer veririm

Sabahları seni yataktan aniden ne kaldırır?
Koçun telefonu :-P

Tesadüflere ve mucizelere inanır mısın?
Evet

Uyandığında ilk ne yaparsın?
Eğer işim yoksa en az 20 dakika yataktan kalkmam uyandıktan sonra mayışma saatlerini severim. :-D

Son zamanlarda kimsenin anlamasını istediğin bir şeyler yaptın mı?
Yok

Kendini kaç yaşında hissediyorsun?
20, 21 civarı :)

Olmazsa olmazın?
Ailem ve sevdiğim insanlar...

Yaptığın veya yapmak istediğin spor?
Basketbol

Günün en çok sevdiğin bölümü?
Mevsime göre, kış mevsiminde akşam, yaz mevsiminde gündüzler denize girilebilecek saatler...

Sevdiğin ve nefret ettiğin kelimeler?
Yok

Kaç yastıkla uyursun?
Genellikle 2

Görmek istediğin yerler?
Gezmeyi çok severim, her yeri görmek istiyorum yurtdışı dahil...

Hayvan besliyor musunuz?
Hayır evde hayvan sevmiyoruz ailecek :-D

Karşı cinste hoşlandığın tip?
Fiziksel özellikler elbette önemli ama daha çok konuşma tarzı, genel tarz, bakımlılık vs

Aşk herşeyi affeder mi sizce?
Etmez :-P

Benzetildiğiniz biri var mı?
Çok kişiye benzetiyorlar beni artık bu durum doğal geliyor...

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Tuttuğunuz takım:
FB fanatik...

En sevdiğim cevap buydu :P
Güzel bir söyleşi olmuş , elinize emeğinize sağlık senide daha yakından tanımış olduk.
Sıradakini bekliyoruz Aybüke :D

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
Hmmm sen Başak burcusun ondan gelir gelmez kanım kaynadı demekki sana :)
Bence de en güzel burç Başak 😃
Ne amcalar varmış dedirttin hee kıskanmadım deil 🤪
Keyifli bir röportaj olmuş :)