• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

şimdi şöyle oluyor

limonata

Özel Üye
Özel üye
sevgili günlük..

buraya ufak bi not bırakayım nehir için. eğer izlemediyse the apartment filmini izlesin :)

onun dışında pek bi şey yok günlük, olanlar olduğu gibi.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Merhaba limonatanın günlüğü :) "the apartment" uzun zamandır izlediğim en tatlı filmdi. Oyuncular öyle gerçekçi, öyle naifti ki 2 saatliğine filmin içinde 60'lardaydım sanki.. Bu kocaman teşekkürü de buraya bırakıyorum :)

Bir de;

"Sanırım kurabiyeler böyle dağılıyor."

limonata

Özel Üye
Özel üye
Sevgili günlük
Çoğu insanin şu hayatta iplerinin kopmak üzere olduğu zamanlar vardır mutlaka. Bunu kimseye bütün haliyle anlatamasalar da sıkılmasınlar. Bilhassa bu haleti ruhiyeyi anlatan muhteşem bir sahne var. Esaretin bedeli, brooks was here.
Bu nasıl bi vazgeçiştir. Geleceğin iyi olacağına inanmamak, inanmış olsa dahi bunu düşünmemek, iki dakika sonrasının ne getireceginin önemli olmaması. Bu oyundan ben istersem cekilirim, yalnızca ben. Buna ne tanrı ne bi başkası karar verebilir. Yaşamak istemiyorum o halde tamam, evet bu benim.
Günlük bu kadar sert ve benim için ürkütücü kararların olmasa da limonata was here yazıp kabuğuma çekilme aşamasındayım.
Gelecek ne getirir hâlâ merak içindeyim ve bu bana bir nebze olsa umut veriyor.

M

Mert_Sarıoğlu

Ziyaretçi
Mutluluk yaşanmaz,hatırlanır;
diye bir cümle okumuştum bir yerde
Bu,böyledir....!
Yaşarken farkında olmayız genelde mutluluğun
üstünden seneler geçer,
alelade bir anda burnumuzun
direği sızlar ve şöyle deriz;
Vay be...!ne de güzel zamanlarmış