şimdi şöyle oluyor

limonata

Özel Üye
Özel üye
o zaman kitabın içine girip raif efendinin mektubunu maria ya vermek kaçımızın içimizden geçmemiştir ki. ah be maria ah be raif efendi

Gizemli Cadi

Forum Gururu
o zaman kitabın içine girip raif efendinin mektubunu maria ya vermek kaçımızın içimizden geçmemiştir ki. ah be maria ah be raif efendi

Ah Kürk Mantolu Madonna'm! Aradan gecen koskoca 10 yıl ve geriye senden kalan tek hatıram şuan tren vagonuna başını dayamış bol saçlı bir çocuk. Ne gözlerinin rengine bakabildim ne de ismini sorabilecek bir cesaret

Ne hazin bir son Sabahattin Ali’ den:(

limonata

Özel Üye
Özel üye
hayatımda sadece bi defa mektup yazdım ilkokul dördünce sınıfa gidiyordum. hocamız mektup yazmayı öğretmişti çıkışta onunla postaneye gitmiştim. pul için para verilceğini bile bilmiyodum sanki alıp hemen götürcekler gibi bi beklentiye kapılmıştım. neyse işte göndermiştim en sevdiğim öğretmenime ama cevap yazmamıştı. durun bi dakika sonu öyle hüzünlü değil. yazmamıştı ama yanıma kendi gelmişti. ne güzeldi.

limonata

Özel Üye
Özel üye
dünyanın en sıradan insanından bile daha sıradan bi insanım yani nasıl anlatsam. bazen kalabalık içinde yürürken diğer insanlara bakarsınız acaba nere gidiyor acaba mesleği ne öğretmen mi diye, işte bana baksanız arkamdaki mağazanın vitrinini görürsünüz öyle dikkat çekmeyen kendi halinde biriyim. kız kardeşinizim öyle diyelim :))