şimdi de sıra kOkOşŞ'ta :) :) :) :) :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Foruma ilk geldiğinde küçük diyordum bana kızıyordun sen benim gözümde hala çar çabuk büyümeye çalışan küçük bir kız çocuğusun hayatın daha çok başında olan .:)

İçindeki sevimli kıza sıkı tutun derya iyi ki buradasın :)

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
İlk girişinde kendine haz duruşu olduğunu ve soğuksun diye düşünüyordum açıkcası :) takip ettikten ve yazılarını okuduktan sonra içindeki o fırtınaları görebilmeyi sağladı bana. :) bende cağla abla gibi aynı görüşü savunuyorum. @dderya yı biraz gözlemlemek yetiyor. Sıcaklığını,insanları eğlendirmeyi seven. etrafına bol bol neşe veren,pozitif bir insansın.. Ayrıca kendinde söylüyorsun ama bir kez daha altını çiziyorum. Hislerin çok kuvvetli birisin. Hedeflediğin yerlere gelirsin inşallah. Hakkettiğini düşündüğüm birisin.

Dipnot; Karşıyaka ile ilgili bir konuda belki de kendisinin kalbini kırabilirdim. iyi ki böyle birsey de olmadı :=) karşılıklı saygıyı yitirmediğimiz için teşekkürlerimi sunarım :)

NERDE KALDI KAHVE FALIMM :PP isin sakası :=)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
İlk girişinde kendine haz duruşu olduğunu ve soğuksun diye düşünüyordum açıkcası :) takip ettikten ve yazılarını okuduktan sonra içindeki o fırtınaları görebilmeyi sağladı bana. :) bende cağla abla gibi aynı görüşü savunuyorum. @dderya yı biraz gözlemlemek yetiyor. Sıcaklığını,insanları eğlendirmeyi seven. etrafına bol bol neşe veren,pozitif bir insansın.. Ayrıca kendinde söylüyorsun ama bir kez daha altını çiziyorum. Hislerin çok kuvvetli birisin. Hedeflediğin yerlere gelirsin inşallah. Hakkettiğini düşündüğüm birisin.

Dipnot; Karşıyaka ile ilgili bir konuda belki de kendisinin kalbini kırabilirdim. iyi ki böyle birsey de olmadı :=) karşılıklı saygıyı yitirmediğimiz için teşekkürlerimi sunarım :)

NERDE KALDI KAHVE FALIMM :PP isin sakası :=)

cok tesekkur ediyorum guzel yorumlarin icin.. :)
aksam kahvelerimizi bekliyoruz forumca Joster bey :P :D

~meLek~

GalataSaray'ım
Bn seni nasıı tarif etsem kiiii.Kelimeler yetmez anlatmaya...
Sen benim canım,bitanemsinn.Yeri geldiğinde ablam,yeri geldiğinde de en yakın arkadasımsın.
İnan burda en cok değer verdiklerimdensin. <3
Yumusacık bi kalbin var,kocaman yüreğinde o kadar cok sey biriktirmis ve sığdırdığınıda görebiliyorum.
Hani bazı insanlar vardır..konusmadan dahi anlarsn iyi yada kötü olduklarını.Ben seni sanalda tanımama rağmen bunu gercekten hissedebiliyorum.Suan seni anlatmaya kalksam destan olur,tek bisi söylicem sadece İYİ Kİ VARSIN,İYİ Kİ TANIMISIN SENİ.Emin ol ki sana verdiğim değer dille anlatılamaz,uzaktada olsa insan bazen kalbini kalbinde hissedebiliyo değer verdikleri kisilerin.Ve sunuda unutma ki o insanlar hep özeldir,öylede kalıcaktır . . .

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Bn seni nasıı tarif etsem kiiii.Kelimeler yetmez anlatmaya...
Sen benim canım,bitanemsinn.Yeri geldiğinde ablam,yeri geldiğinde de en yakın arkadasımsın.
İnan burda en cok değer verdiklerimdensin. <3
Yumusacık bi kalbin var,kocaman yüreğinde o kadar cok sey biriktirmis ve sığdırdığınıda görebiliyorum.
Hani bazı insanlar vardır..konusmadan dahi anlarsn iyi yada kötü olduklarını.Ben seni sanalda tanımama rağmen bunu gercekten hissedebiliyorum.Suan seni anlatmaya kalksam destan olur,tek bisi söylicem sadece İYİ Kİ VARSIN,İYİ Kİ TANIMISIN SENİ.Emin ol ki sana verdiğim değer dille anlatılamaz,uzaktada olsa insan bazen kalbini kalbinde hissedebiliyo değer verdikleri kisilerin.Ve sunuda unutma ki o insanlar hep özeldir,öylede kalıcaktır . . .

oyyy tatlim beniimmmm sabahin bu saatinde beni gulumsettin, sen de hep ama hep gulumse insallah canimmm cok tesekkur ederim tatli dusuncelerin icin :*

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İlk günlerde hep yaşından büyük şeyler yazdığını düşünmüştüm. Meğer kalemin zaten çok güçlüymüş. :) İstikrarını, duruşunu hiç bozmadın @dderya . İyi ki tanıdım dediklerimdensin. Hep böyle kal diyorum... ;-)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
ben niye görmemişim bunu.. :)

yukardakilere katılmakla birliktee seni her telde hayal edebiliyorum derya.. :)
sakin takılıyosun genelde ama içindeki cıvıl cıvıl kız duramıyo o havada.. :) yazdıklarında tek olmak istiyoruma çokça raslasamda hiç kafamda öyle bi derya kuramıyorum.. ortamın yada karşındaki insanların enerjisinden etkilendiği düşünüyorum ki neşeliyken bi dk sonra en dibe atıveriyosun kendini yada tam tersi işte.. :)
mini etek giymeyi sevdiğini biliyorum bide.. :D
tek hoşuma gitmeyen erkeklere karşı olan tavrın.. :) onu da zamanla aşıcaz inş.. ;)
iyiki tanıdık deryamızı ayrılma yamacımızdan.. :)