Silmek...

poLyanna_zeinom

Katılımcı
Eğer bocalarsanız sildim deseniz bile silemezsiniz. Ama gerçekten silmek isteyince vazgeçilmez kimse yoktur sanırım :)

Evi silmeye gelince kakılmış gibi parlatırım her yeri :D:D:D
gözle görülmeyen mikroplarada sonn :zip

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Öyle bir kelimeyi gündeme taşımışsın ki...
İki zıtlığı da bünyesinde barındırıyor.İyi ve kötü.Silmeyi kullanım amacına göre iyi ve kötü amaçla kullanabilirsin.Elinde bez köşe bucak mikrop mücadelesi iyi olan anlamı ya bir kalemde silinen dostluklara ne dememiz lazım.Yaaa...:) İşte o zaman da kırk kere düşünüp bir kere silmekte sonsuz yararlar var.Dedim.:)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
o kadar basittir ki. art niyet taşıyan ya da içten pazarlıklı olan, bu özellikleri yüzünden yanlış yapan insanı siliyorsun. bu kadar basit. insanları silememen sebebi aramı bozmayayım, kötü olmayayım, politik olayım düşüncesinden dolayıdır. ama emin olun silince çok daha mutlu oluyorsunuz. elin kahpesiyle yavşağıyla ilişkiniz olmuyor. deneyin asla pişman olmayacaksınız. kimseyi olduğu gibi kabul etmeye mecbur değilsiniz. bi karaktersizliğini görüp silersiniz. onun karakteri de böyle diyerek kabullenmeyin. karakterinden hoşlanmadığınız insan için de hiç tereddüt etmeyin. tekrar söylüyorum çok daha mutlu oluyorsunuz.