• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

"Silisponge" Silikon Makyaj Sungerleri..

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
Süper Moderatör
Makyaj çılgınlarının yeni keşfi 'silisponge' silikon makyaj süngerleri!

Evinizdeki renk renk makyaj süngerlerini çöpe atabilirsiniz çünkü artık makyajıızı 'silisponge' adı verilen şeffaf silikon makyaj süngerleriyle yaparak makyaj trendlerine uyum sağlıyoruz!


Makyajınızı yaparken hangi ürünü kullanmayı tercih ediyorsunuz? Yumurta şekilli rengarenk süngerleri mi, kaşık biçimli yassı makyaj fırçalarını mı yoksa parmaklarınızı mı? Bu soruya demode bir cevap vermek istemiyorsanız yeni makyaj trendi silisponge ile tanışın!

Artık makyaj yaparken cildimize uygulayacağımız ürünleri şeffaf silikon bir makyaj süngeri ile uygulayacağız! İlginç değil mi?

Silisponge makyajda devrim yaratan bazı özelliklere sahip. Silikon yapışı nedeniyle yüzünüze uygulayacağınız ürünleri asla emmiyor. Yani ürünün hepsi makyajınıza gidiyor, sıfır israf!

Silikon makyaj süngerinin 2. önemli özelliği ise temizlik. Ürünü makyaj yaptıktan sonra sabun ve suyla 1 defa yıkamak temizlenmesi için yeterli. Fondötenden sararmış, asla temizlenmeyen fırça ve süngerlerden kurtulmak isteyenler için harika bir icat!

Silisponge tüm ürünü cilde uyguladığı için ürünlerden tam verim alıyorsunuz. Fondötenler tam kapatıcılık sağlarken, tüm rünü cildinize eşit miktarda dağıtabiliyorsunuz.

Silisponge Hong Kong'lu Molly Kozmetik tarafından geliştirildi ve kısa zamanda popüler oldu.
 
Top