• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sigarayi birakalim

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
alternatif-660x330.jpg

çılgınım_www

Forum Tutkunu
bende bırakmıştım iki ay hiç içmedim dedemin vefat ettiği en kötü günümde bile içmemiştim sonra tek tük bir başladım o gün bugündür bırakamıyom ... bööww ama şunu anlşadım bırakamamk birazda sigaranın markasından kaynaklanıyor ..önceden bırakabiliyodum çünkii :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Dünya Sağlık Örgütü koronavirüsle ilgili uyardı ALKOL VE SİGARAYI BIRAKIN!​

Dünya Sağlık Örgütü, dünya genelinde hızla yayılan yeni tip koronavirüse karşı uyarılarda bulundu. Örgütün Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, yeni tip koronavirüse karşı koyabilmek için alkol ve sigarayı bırakma ve spor yapma çağrısında bulundu. Uzmanlar, insan sağlığının en azılı düşmanları olan alkol ve sigarayı kullananların koronavirüse bulaşma oranının, kullanmayanlara karşı katbekat daha yüksek olduğunu belirtiyor.​

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Evet bırakmadan önce kendimi psikolojikmen hazırlamam lazım. Bırak başla olmuyor son verilmeli.