• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Shenin gunlugu

She

Özel Üye
Özel üye
Icimizi dokelim,

Vee bir carsamba gunden mrb gunluk ..
Yine aksamlar ,geceler benden olsun sarkilar benden olsun..

3 saat sonra ise gidecegim , gece nobetim var.. hic canim istemiyor calismayii .
Kim dayanacaksaa sabah 8e kadarrr
Gunduzde hic uyumadim , uykuu gelmiyo. Halbuki esneye esneyee bi hal oldum :honk: Artik hastane felan goresim gelmiyor..

Allah sabir versin :)) Bu gece banaa ve hastalara :kizarikgozler Amin

Yine bir gun gorusuruz gunluk ;;T

She

Özel Üye
Özel üye
Gunaaydin gunluuuuk :D hep kederli gunlerimde geliyorum sanirim

Dun scheveningen gittik. Cok guzeldi hava bugunde guzel ama herzaman gibi

Bugun gene gecee is vaarr. Isyan etmeyim diyorum amaa . Cok yoruluyorum. Tatile ihtiyacim var. Bakalim turkiyrye gitmedigim icin. Ja belcikaya y ada almanya dusunuyorum bi kac gunlugune.

She

Özel Üye
Özel üye
Bende tam tersi artik Eskisi gibi turkiye candir demiyorum :P ozlem pek yok. Ama kafa dinlemek icin turkiye iyidir aslinda
Gerci 4 senedir yolum dusmuyor turkiyeye. Gitmiyorum:))) gerek pek duymuyorum

She

Özel Üye
Özel üye
Selaaam gunluuk

Butun gun naptin diye sorsan :P isten gelip direk yatttim :)))) sonra kendime gelene kadar aksam oldu . Vee Bugun cok sicakti
Yarin sabah isten gelince . Amsterdam"a gidiyim diyorum kizkardesle. Hem bi degisiklik olur hemde alacaklarim var...
Resim paylasim dedim :P olmadi

Bugunluk bu kadarrr :hey

She

Özel Üye
Özel üye
Ah yalan dunya . Yaprak dokumu dokuluyoruz. Omur bittimi bitti veee yolun sonuuu gorunur..
Cok zor insaan yakinlarindan ve tanidigin biri vefaat ederse.. uzulduuumm:aglaa: allah mekani cennet eylesin ;;R

Dogruu dermis dedem; tuh muh cok genc yada keskelerle olmaz. Demekki omuru okadarmis.!!!