Shenin gunlugu

She

Özel Üye
Özel üye
Icimizi dokelim,

Vee bir carsamba gunden mrb gunluk ..
Yine aksamlar ,geceler benden olsun sarkilar benden olsun..

3 saat sonra ise gidecegim , gece nobetim var.. hic canim istemiyor calismayii .
Kim dayanacaksaa sabah 8e kadarrr
Gunduzde hic uyumadim , uykuu gelmiyo. Halbuki esneye esneyee bi hal oldum :honk: Artik hastane felan goresim gelmiyor..

Allah sabir versin :)) Bu gece banaa ve hastalara :kizarikgozler Amin

Yine bir gun gorusuruz gunluk ;;T

She

Özel Üye
Özel üye
Gunaaydin gunluuuuk :D hep kederli gunlerimde geliyorum sanirim

Dun scheveningen gittik. Cok guzeldi hava bugunde guzel ama herzaman gibi

Bugun gene gecee is vaarr. Isyan etmeyim diyorum amaa . Cok yoruluyorum. Tatile ihtiyacim var. Bakalim turkiyrye gitmedigim icin. Ja belcikaya y ada almanya dusunuyorum bi kac gunlugune.

She

Özel Üye
Özel üye
Bende tam tersi artik Eskisi gibi turkiye candir demiyorum :P ozlem pek yok. Ama kafa dinlemek icin turkiye iyidir aslinda
Gerci 4 senedir yolum dusmuyor turkiyeye. Gitmiyorum:))) gerek pek duymuyorum

She

Özel Üye
Özel üye
Selaaam gunluuk

Butun gun naptin diye sorsan :P isten gelip direk yatttim :)))) sonra kendime gelene kadar aksam oldu . Vee Bugun cok sicakti
Yarin sabah isten gelince . Amsterdam"a gidiyim diyorum kizkardesle. Hem bi degisiklik olur hemde alacaklarim var...
Resim paylasim dedim :P olmadi

Bugunluk bu kadarrr :hey

She

Özel Üye
Özel üye
Ah yalan dunya . Yaprak dokumu dokuluyoruz. Omur bittimi bitti veee yolun sonuuu gorunur..
Cok zor insaan yakinlarindan ve tanidigin biri vefaat ederse.. uzulduuumm:aglaa: allah mekani cennet eylesin ;;R

Dogruu dermis dedem; tuh muh cok genc yada keskelerle olmaz. Demekki omuru okadarmis.!!!