sevmek yasaktı bu topraklarda

Defne

Usta
'' Sevmek yasaktı bu topraklarda....Herkes yüklenen yükünü,sevdasını satıyordu çarşıda pazarda....Öyle ya satılık olmayan ne vardı değil mi?Bense sadece bir ses bekledim...Gelmedi....Taş toplamaya devam ediyorum....''

SÖYLE BANA KİMSİN SEN???....

Beni böyle delirten,delire delire sevdiğim...Kimsin...Nesin....Hangi çilingirci verdi sana yüreğimin anahtarlarını da gidin içeriye...Çay bardağındaki dudak payı kadar ayrı kalmak istemediğim....Nedir seni bu denli özel kılan....Her söndürmeye çalıştığımda yeniden alevlendiriyorsun yüreğimi...Yürek kundakçısı mısın yoksa sen?....

Neden söküp atamıyorum içimden seni...arsız bir kök gibisin...Ya da bölmeye çalıştıkça çoğalan bir hücre....

Neden her yön sana çıkıyor...soluksuzlaşan yüreğimde neden nefesimi tutup sadece gözlerini dinliyorum....Hangi yana dönsem senden başka ne bir ses ne bir seda....Mahpuslaşıyorum.....Korkuyorum...Lal olup bütün dilleri unutmak istediğim inan sayfalarca seni özlemenin kitabını yazabilirim....

Gözlerim açılmadan sana uyanıyorum....Boşa sarılan kollarımın huysuzluğu dinmeden,kirpiklerim ıslanıyor....uçurtmasını kaybeden çocuklar gibi....

Beni böyle delirten...Delire delire sevdiğim...Kimsin sen...Nesin bilmiyorum....bildiğim tek bir şey var...Diğer yarım sende....Sakın geri verme!... ve........

ZEHİR OLSAN DA KAL!.....GİTME!......

ALINTI

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Buraya kadarmış işte. Her şey seninle başlamamıştı ama her şey seninle bitti. Git! Ya kendine iyi bak, ya da sana iyi bakacak birini bul şimdi.
Bir yalnızlık koleksiyoncusuyum ben; herkesin her şeyi olan ama kimsenin hiçbir şeyi olamayan… Ve bilirim; yalnızlık ağırdır.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Kendine iyi bak son sözüm
Seni kaybetmeye başlasam kendmi kazanir miyim?
Peki ne olmali son cümlem
Hoşçakal mi ?
Gitme kal mı?