• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Seviyorsan Git Konuş Bence

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye

“Kitap okumayı sevmiyorum ki ben, bunun filmi yok mu?” diyecek olanlara, bu hayat filminin yalnız bir kez çekileceğini ve aslında bu filmin başrol oyuncusunun kendisi olduğunu hatırlatan bu kitabı, önce kendinize, daha sonra bittiği gibi sevdiğiniz bütün namaz kılmakta zorlanan arkadaşlarınıza vermeye can attığınızı daha ilk sayfalarda hissedeceksiniz. Sempatik ve sıra dışı anlatımıyla, gülerken duygulandığın birkaç saat... Âlemlerin Rabbine olan samimiyet ve aşkının şiddetini arttıracak birkaç ipucu... Manevi atmosferinin güçlenerek ibadetlerinde huşu ve huzuru yakalamana vesile birkaç satır...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Öyle sevgililer gününe filan bakmayın derim ben size. Sevginizi göstermek için paraya da gerek yok üstelik. Sıcak bir öpüş bile tek taştan daha kıymetlidir. Tabii ki kıymetli de olmayabilir karşınızdaki için. O zaman da:

filan demenize gerek yok. Öylesine şiir bile fazladır. Sağa sola sormayın ne yapsam ne etsem diye. İllaki bir şey yapmak istiyorsanız karşınızdakine daha önce söylemediğiniz sevgi sözcüklerini söyleyin. Ama içten gelenleri. Gerisi yapmacıktır zaten. Bilirsiniz sevginin binbir çeşiti var ve hepsi kavuşamıyor. Bir nefes uzaklığınızda bir yariniz varsa kıymetini bilin. Eminim seven bir kadına sımsıkı ama sımsıkı bir sarılış ve küçük bir öpücük her şeyden daha kıymetlidir. Eğer hala açılamadığınız bir sevdiğiniz varsa da durmayın, dökün içinizdekileri. Hani diyorlar ya:

" Seviyorsan git konuş bence."