• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

SEVGİLİSİNİ ÖZLEDİ ve Koşarak Gitti :))

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Acun Ilıcalı gözünün yaşına bakmadı... Ateş püskürdüğü yarışmacıyı diskalifiye etti: 'Meşaleni almana gerek yok'​

SEVGİLİSİNİ ÖZLEDİ ve Koşarak Gitti :))​

Survivor 2023'ün önceki akşam yayımlanan bölümünde Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunundaki isteksiz tavırlarından ve arkadaşlarına oyun kaybettirmesine neden olan Merve'yi diskalifiye etti. Merve'nin arkadaşlarıyla vedalaşmasına dahi izin vermeyen Ilıcalı, "Bencil olmamak zorundasın. Kendini düşünemezsin öyle. Survivor'a da renk kattın, şimdi arkadaşlarınla vedalaşmadan ayrılabilirsin" dedi.​

TV8'de izleyicilerle buluşan Survivor 2023'ün önceki akşam yayımlanan bölümünde beklenmedik bir diskalifiye olayı yaşandı. Merve'nin dokunulmazlık oyunundaki tavırlarından rahatsız olan Acun Ilıcalı, yarışmacıyı sert sözlerle eleştirerek diskalifiye etti.

SEVGİLİSİNİ ÖZLEDİĞİ İÇİN İSTEKSİZ OYNADI​

Merve'nin dokunulmazlık oyunundaki isteksiz tavırlarından ve takımının kaybetmesine sebep olduğundan bahseden Ilıcalı, bu durumun Survivor tarihinde az yaşandığını söyledi.

Survivor Merve'nin sevgilisini özlediğinden dolayı yarışmada isteksiz oynadığını ve atış yapmadığını dile getiren Acun Ilıcalı, "Ben burada kimsenin emeğinin yedirmem. Ben bunu korumak zorundayım" dedi.

"ARKADAŞLARINLA VEDALAŞMADAN AYRILABİLİRSİN"​

Yarışmacının tavırlarını sert bir dille eleştiren Ilıcalı, "Hayretler içerisindeyim. Bunu yapanı görmedim mesela biliyor musun? Bugün yaşanan olay bana göre Survivor'da çok çok nadir göreceğimiz bir olay. Bencil olmamak zorundasın. Kendini düşünemezsin öyle. Sen başkaları için bir şey yapan biri misin genelde, nasıl birisindir? Ama bir şey kaçırmışım. Kendime ders vermeyi kaçırmışım. O arkadaki meşalen var ya! Onu almana da gerek yok. Çok teşekkür ediyoruz. Survivor'a da renk kattın, şimdi arkadaşlarınla vedalaşmadan ayrılabilirsin" dedi.

cumhuriyet.com

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sevgilisinin yanında 'kibarlık' olsun diye bir şey yemeyen kız açlıktan can verdi
🤣