• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sevgiliniz Tarafından Sorulmasından Nefret eTTiğiniz Sorular

Sevgiliniz tarafından sorulmasından nefreT eTTiğiniz soruLaR

• Toplam katılan
    16

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Ailen ve benim aramda tercih yapsan kimi seçerdin
Benden önceki sevgilin... diye başlayan sorular
Nerdeydin, neden aramadın niye mesaj atmadın vs. gibi sorgulayıcı sorular
Neden ben? diye sorulan ve ne cevap versem ki dediğiniz soru
Herşeyi sorsun. Sormasından nefret ettiğim soru yok
Diğer...(Belirtiniz)

EveT gayeT açık :)

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Bu soruları sormayan biriyle artık zaten.....evlisiniz...bana hiç böyle sorular olmadı...insan arada sırada bu soruların sorulmasını istiyor.

Ailen ve benim aramda tercih yapsan kimi seçerdin Böyle bir soruyu soranın aklından şüphe ederim neden seçim yapayım? İlişkimi bitirirdim heralde.

Benden önceki sevgilin... diye başlayan sorular Bu soruyu sormasına olanak yok zaten meraklıdırda her işi kendi halleder =)

Nerdeydin, neden aramadın niye mesaj atmadın vs. gibi sorgulayıcı sorular Anam babam bile sorgulayamaz beni ayrıca adı ütünde sevgili sahibin değil sorugulayamaz o da bunu bilir zaten =)

Neden ben? diye sorulan ve ne cevap versem ki dediğiniz soru İlkinde dediğim gibi hasta olduğunu düşünürüm bir süre sonra böyle abuk sorular sonuçta sevmişiz sevgülüyüz :Pp

Herşeyi sorsun. Sormasından nefret ettiğim soru yok Deli saçması sorular sormasın ki sormazda :Pp diğer soru yok aklımda gelince belirtirim :Pp

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
benden önce sevgilin.. diye başlıyan sorular bilmiyorum ne bekliyor senden önce kimseyi sevmedim dememimi :D