Sevgililer Günü Geyikleri ve Resimleri :))

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Sevgililer Günü Geyikleri ve Resimleri
  • Kandil, yılbaşı derken hazır sevgililer günü mesajını da çoklu gönderdim.. eniştem "ben de sana karşı boş değilim ;)" demiş
  • Yeni bir Sevgililer Günü geldi çattı. Yine hediyeler alınacak, yine romantik yemeklere çıkılacak, yine sevgilisi olmayanlar buruk bir sevinç yaşayacak.
  • Sevgi neydi? Sevgi emekti. O halde 14 Şubat Emekliler günüdür bence
  • Milyonlarca yalnıza sesleniyorum, dandik bi gün için şu ara pişman olacağınız şeyler yapmayın, bunun 15 şubatı da var.
  • Hıdır Abi, benim, Vakkas. Abi, bu krizde sevgilimizin olmaması ne güzel değil mi abi?! Çiçek alma derdi yok. Ne ısmarlasam derdi yok. Ne şanslıyız di mi abi. Rumuz: Züğürt Tesellisi.
  • Kız babaları ! Bugün Merve'lerde,Ayşe'lerde, Fatma'larda kalınmayacak. Ayık olun :))
  • 14 Şubat'ta freelance çalışabilecek günü birlikçi 'sevgili' aranıyor. Yemek + Sinema + Çiçek + Kahve + Akşam eve servis :)
  • Duydun mu sevgililer günüymüş...?
    Niye ki artık gençler günlük mü seviyorlarmış ?
  • Sevgililer Günü hediyeme sevgili almam lazım.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P

• Yörsan, sevgililer günü için kalp şeklinde kaşar yapmış,allahım sen o hediyeyi veren adamın beyninden,alan kadının da şerrinden dünyayı koru.
  • Yörsan'ın kalp şeklinde 'kaşar' hediyesini sevgilisine hediye edecek ilk denyoyu Marketing Türkiye mart sayısına kapak yapsınlar
  • Ayrılmak isteyip de başaramıyorsanız, sevgililer gününde Yörsan alın

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Sevgililer Günü :D

İstanbullu gencin biri "Sevgililer Günü" için sevgilisine süpriz yapmak ister...
Hediye bir çiçek almak için Bakırköy'de bir çiçekçiye girer.
Orada duran kırmızı gülleri göstererek fiyatını sorar.
Çiçekçi Çingene kızı;
- "Abe bir kırmızı gül onmilyon efendim" der.
Genç şaşırır ve;
- "Uffff!!!"
Daha sonra genç belki fiyatı uygundur diye düşünerek, köşedeki beyaz orkideleri göstererek,
- "Bunlar ne kadar..?"
Çiçek satıcıssı Çingene kız üzgün cevap verir;
- "Onlar iki kere uffff!!!"

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
- Hayatııııım...
- Ne var Allah'ın cezası yine ne var? Bulaşık yıkıyorum, mutfaktayım, ne var?!
- Beni akşam yemeğe bekleme... Bugün 'Sevgililer Günü' biliyorsun, bu özel ve güzel günü sevgilimle dışarıda kutlıycaz...
- Boyun devrilsin İsmail. Allah seni bildiği gibi yapsın İsmail. Aldattığın gibi bir de dalga geçiyorsun...
- Nooldu niye dellendin hayatım?
- Bir de utanmadan soruyo... 'Sevgililer Günü'nde sevgilinle geçiriyorsun bir de utanmadan bunu bana söylüyosun...
- Bu kadın milletine de yaranılmıyor. Hanımlar günü demiyor ki, 'Sevgililer Günü' diyor hayatım... Amaaaan... Güzel güzel söyleyelim, kibar olalım dedik yine yaranamadık.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Hediye Aldı Diye Şikayet Eden Kadın :D

- Aşkıııım, bir taneeeem... 'Sevgililer Günü'n kutlu olsun canııım
- Bunlar ne Niyazi?
- Çiçek Şebnem. Aşkımızın çiçekleri.
- Offf of... Peki ya o elindeki kutu ne?
- Haa o mu? O da hediyen.
- Çiçek almışsın ya...
- Hiç olur mu? Bir iki küçük çiçek, sana olan aşkımı nasıl simgeleyecek? Ama şu pırlanta küpeler...
- Yeter yaaaa... Yeter... Bir gün de unut be adam. Bir gün bir tarihi atla. Bir gün beni ihmal et. Yok yok... Milletin karısı, sevgilisi ne güzel kavga sebepleri çıkarıyor, sen bana bu zevki çok görüyorsun Niyazi.
- Neden bu kadar asabisin Şebnem?! Anladııım... Hay eşek kafam! Nasıl da unuttum?! Bugün ilk kez beraber baş başa yemek yiyişimizin üçüncü yıl dönümü... Ben unuttum, sen ona kızdın. Dur ben sana hemen bir hediye alayım da geleyim. Affet beni Şebnemim

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Hediye Aldı Diye Şikayet Eden Kadın :D

- Aşkıııım, bir taneeeem... 'Sevgililer Günü'n kutlu olsun canııım
- Bunlar ne Niyazi?
- Çiçek Şebnem. Aşkımızın çiçekleri.
- Offf of... Peki ya o elindeki kutu ne?
- Haa o mu? O da hediyen.
- Çiçek almışsın ya...
- Hiç olur mu? Bir iki küçük çiçek, sana olan aşkımı nasıl simgeleyecek? Ama şu pırlanta küpeler...
- Yeter yaaaa... Yeter... Bir gün de unut be adam. Bir gün bir tarihi atla. Bir gün beni ihmal et. Yok yok... Milletin karısı, sevgilisi ne güzel kavga sebepleri çıkarıyor, sen bana bu zevki çok görüyorsun Niyazi.
- Neden bu kadar asabisin Şebnem?! Anladııım... Hay eşek kafam! Nasıl da unuttum?! Bugün ilk kez beraber baş başa yemek yiyişimizin üçüncü yıl dönümü... Ben unuttum, sen ona kızdın. Dur ben sana hemen bir hediye alayım da geleyim. Affet beni Şebnemim

işte bu yaa ..:D böyl zulüm edencen ki yaranasın:D