• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sevdam ♥♥ olurmusun

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

9D9Wr34.jpg

Hasretim
♥
sana
♥
desem
♥
yolum
♥
olur
♥
musun... Sensiz
♥
çok
♥
üşüyorum
♥
desem
♥
güneşim
♥
olur musun... Uçsuz
♥
bucaksız
♥
çöldeyim
♥
desem
♥
bir
♥
su olur
♥
musun... Yaşamımı
♥
sana
♥
adadım
♥
desem
♥
ömrüm
♥
olur musun... Çok özledim
♥
seni
♥
desem
♥
rüyam olur musun... Hastayım
♥
sana
♥
desem
♥
dermanım
♥
olurmusun... Seviyorum
♥
seni desem Sevdam olurmusun

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
♥
Ben
♥
Seni
♥
özlemeyi
♥
sevdim
♥
hasretinle
♥
parÇalansada
♥
yüregim
♥
hayalinle
♥
sokak
♥
sokak
♥
gezmeyi
♥
sevdim
♥
kar
♥
taneleri
♥
altinda
♥
buz
♥
tutsada
♥
yüregim
♥
seni
♥
düsünerek
♥
sabahlamayi
♥
sevdim
... ...
♥
uzun ve
♥
acimasiz
♥
olsada
♥
gecelerim

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
__(¯`v´¯)_ _____/▀//\
¯¯`*.¸.*´¯¯¯¯¯¯¯\▄\\/ Aşk hançer gibidir... Gelir saplanır yüreğine… Hiç geçmeyecek bir yara olur içinde. Kanadıkça seversin… ____Acıdıkça yanarsın… Her halden geçersin de yine aşktan geçemezsin… _________Çünkü aşktan nasibini almak da bir lütuftur… _________Ben nasibimi aşktan, senden almışım. _____İsterim ki sen de benden bul. _____Sen de benden al nasibini aşkın…!!!

_________//Adım gönül yaran olsun…!!

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
SENİN ADIN AŞK BE BITANEM ... .•*´¨`*•.╭╯╭╯╭╯╭╯╭╯╭╯╭╯╭╯╭
♥
╯╭
♥
╯╭
♥
╯╭
♥

.•*´¨`*•. .•*´¨`*•. .•*´¨`*•. .•*´¨`*•. .•*´¨`*•.
`
♥
♥
♥
♥
) ¸_
♥
; benim yüreğime kor gibi düşen ateş, .•*´¨`*•. .Sen umutlarımda tomurcuk açan, bir dal,. .•*´¨`*•. Sen karanlık gecelerimde yıldızların gösterdiği yol, .•*´¨`*•. Sen benim onurum, gururumsun, sen koklamaya .•*´¨`*•. kıyamadığım bir gül, gecelerimde hasretim, .•*´¨`*•. sabahlarımda doğan güneşim, yokluğunda .•*´¨`*•. çektiğim acım, varlığında mutluluk hormonumsun .•*´¨`*•. ..Dinle sevgili: kal benimle, kalki gözlerimde, .•*´¨`*•. yüreğindeki sevginle yaşamak istiyorum.ı. .•*´¨`*•. Bir gülüşüne , bir tatlı sözüne bu can senindir.. .•*´¨`*•. DİNLE!! !! gitme benden. Çektiğim acılarıma .•*´¨`*•. son noktayı sen koy. Uzat ellerini , sımsıkı tutunayım. .•*´¨`*•. DİNLE!! Seni Seviyorummmm

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Yanımdaki kim olursa olsun............KALBİMDEKİ SENSİN BENİM..........;Nereye gidersem gideyim...............;YOLUMDAKI SENSİN BENİM............;Kimselere bakamam sensiz............GÖZÜMDEKİ SENSİN BENİM................;Başkasına canım diyemem............ÇÜNKÜ CANIM SENSİN BENİM.................;Olmasanda hiç yanımda..........İÇİMDEKİ SENSİN BENİM..................

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
SANA KALBİMDEN SESLENİYORUM CANISI
❤
.....

Gözlerimi.."SEVİYORUM" sana baktığı için Gönlümü ..."SEVİ YORUM" sana vurulduğu için Mutluluğumu.. "SEVİYORUM" nedeni sen olduğun için Aklımı. "SEVİYORUM çalan sen olduğun için Kalbimi ."SE VİYORUM" içinde sen olduğun için Özümü ..."SEVİYORUM" özüm sen olduğun için Varlığımı.... "SEVİYORUM" seninle var olduğu için Yokluğumu...... "SEVİYORUM " seninle yok olduğu için Hayellerimi.. "SEVİYORUM" içinde sen olduğun için Umutlarımı "SEVİYO RUM" seni umut ettiği için Hasret çekmeyi "SEVİYORUM" seni çektiğim için Kendimi.. "SEVİYORUM" sana aşık olduğu için Belkide ilk defa bencil oluşumu "SEVİYORUM" Memleketini ... "SEVİYORUM " doğduğun için Güneşi...." SEVİYORUM" seni ısıttığı için Dünyayı.. "SEVİYORUM" içinde olduğun için Anneni.. "SEVİYORUM" seni doğurduğu için Aileni.... "SEVİYORUM" seni yetiştirdiği için Dostlarını... "SEVİYORUM" yanında oldukları için SENİ SEVİYORUM SEN OLDUĞUN İÇİN.IYIKI VARSIN CANIM SEVDİĞİM SEVİYORUM SEVECEĞİM SON NEFESIME KADAR SENİ CANISI

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
¯`*•.¸
♥
SENI COK SEVIYORUM ¯`*•.¸
♥
¯`*•.¸
♥
¯`*•.¸
♥

Seni Sevmek ' ne demek anLatıyım mı ? :Seni Sevmek : Hayata güLmek ..Seni Sevmek... : Senin oLmak ..Seni Sevmek : Sabretmek SensizLiğe ..Seni Sevmek : YaLnızLıkta Seni Yaşamak Seni Sevmek : nefeSini nefeSimde hiSsetmek ..Seni Sevmek : mutLu OLmak Seni Sevmek : özLeminLe yaşamak Seni Sevmek : zorLukLara göğüs germek... ...Seni Sevmek : ßu... ve daha fazLası .. keLimeLere Sığdıramıyorum Seni..
♥

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Seni Sevmek ' ne demek anLatıyım mı ? :Seni Sevmek : Hayata güLmek ..Seni Sevmek... : Senin oLmak ..Seni Sevmek : Sabretmek SensizLiğe ..Seni Sevmek : YaLnızLıkta Seni Yaşamak Seni Sevmek : nefeSini nefeSimde hiSsetmek ..Seni Sevmek : mutLu OLmak Seni Sevmek : özLeminLe yaşamak Seni Sevmek : zorLukLara göğüs germek... ...Seni Sevmek : ßu... ve daha fazLası .. keLimeLere Sığdıramıyorum Seni..
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
giphy.gif

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
İnsanlar, akıllarına koydukları kadar mutlu olurlar.
Olgun insan, mutluluğun temelinin kendi içinde olduğunu bilir
Başarı, istediğini elde etmektir, mutluluk ise elde ettiğini sevmektir.Mutlu olduğumuz için şarkı söylemeyiz, şarkı söylediğimiz için mutlu oluruz.Beni ilgilendiren bütün insanların mutluluğu değil, her birinin ayrı ayrı mutluluğudur. ve
İnsanın kavuşabileceği en büyük mutluluk,
kendi durumundan hoşnut olmasıdır