Sessizce Gelmeleri Sevdim...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Sessizce gelmeleri sevdim...
Farkinda olmadan gozlerinde erimeleri, saclarini oksamalari,yuregine akip, benim olan her seyi yuregine birakip kendimi yuregine hapsetmeleri sevdim...
Her gece yildizlara resmini cizerken gozyaslarimi gizlemeleri sevdim...
Seni yuregime kazirken yazilmamis sarkilari soylemeyi sevdim...
uykusuz gecelerimde hayallerime koyup ruyalarimi susleyisini sevdim...

Dinmeyen hasret,bitmek bilmeyen bir ozlemle sarildim yoklugunda gecelere.
Yuregime koydugum sende tanidin beni,tutkunu oldugum gozlerinde erirken bulacaksin beni..

Simdi bir damla gozyasiyim gozlerinin derinliklerinde.Istersen birak yanaklarindan suzulup dudaklarinin arasina dolayim, istersen dokulup yerlere,parcalara bolunup topraklara karisayim.Yoklugunda nasil ki huzunler dolarken her gece yuregime, nasil ki yoklugunla her gece yaslar sirdasim olurken, nasil ki yoklugunla yaslar yanaklarimdan suzulup dudaklarimin arasinda olurken, ben yavas yavas eriyip yudum yudum tukenirken ne yikilmalarima nede gozyaslarima dur diyemedim.. Ne yoklugunla aglamayi ben sectim, ne seni ozlemeyi ben sectim, nede seni sevmeyi ben sectim..

Ayrilik siirleri, olum siirleri yazarken hayata nefretle bakip kin kusarken, simdi sevda sozleri yazan yuregime dur diyemiyorum..Yoklugun yuregime prangalar vururken goremeyecegim gozlerini,dokunamayacagim saclarini, erisemeyecegim seni yuregimin en guzel yerine koydum..Istersen cikip git yuregimden, istersen bendeki seni,istersen bendeki benide alip git..Kendime bile soylemekten korktugum seni ne kadar cok sevdigim sozcukleride alip git..

Ben seni birakip gidemiyorum..Nereye gitsem,nereye baksam hep yollarim yuregine cikiyor..
Dedim ya candamaRIM benim gucum yok gitmeye, senin gucun varsa git.Giderken bende olan benide alip yuregine koyup oyle git olurmu?...Oyle bir git ki, giderken senli ruyalarimi birak,gokyuzunde dogan yildizimi birak,yazilmamis siirlerimi, soylenmemis sarkilarimi birak,usuyen yuregimi birak bende kalsinlar..Ben onlari ruyalarima dolan dudaklarinla isitirim, geceleri birak oyle git uykuda kalayim...

Bir gun yuregin burkulursa,kalbin sizlayip gozlerine yaslar dolarsa gel beni uyandir..
Ben senden habersiz yureginin bir kosesinde uyuyor olacagim, yavas uyandir olur mu ?
Yureginden tekrar duserim diye cok korkuyorum.