Sessiz Ol Sevdam Sus İşte

Düş Bozumu

Özel Üye
Özel üye
Sessiz ol sevdam sus duymasın kimse
Bir kere bile göremeden sevdigimi
Yıldızlarda onu düşleyip
Onunla hayaller kurdugumu duymasın kimse

Soranlara üzülmedim de sevdam
Kimse bilmesin kan revan yüregimizi
Kimseler görmesin ağlayan yanımızı
Sessiz ol sevdam sus belli etme

Hayallerimizde yaşamaya devam edelim yüreğim
Biz bize kimseler görmeden duymadan
Kendi içimizde sevelim biz
O unuttu bilsin
Biz içimizde sessizce sevelim

Sus be yüreğim sessiz ol
Belli etmeden ağla onsuzluğuna
Sessizce sev onu belli etmeden
Kimselere duyurmadan
Bir ona haykır seviyorum lan seni diye

Yalancı hayallerle yetinmeyi bırak be sevdam
Onu onsuz sevmeye devam et işte
O istemesede bizi
Biz Sessizce sevelim onu
Kimselere fark ettirmeden

Sessizce sev işte sevdam
Fark ettirmeden
Onu üzmeden
Issız düşlerinin dolunaylı gecelerinde
Sessizce sev ıssız düşlerinin prenssesini ....

Düş Bozumu

06/06/2012

... Yazıların izin alınmadan kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Kes Sesini Artik Hayat...Sana Guvenmeyecegimi Zaten Biliyordum..Bile Bile Kendimi Atmadim Atese Iste Biliyorum Cunku Senin Ne Mal Oldugunu..Suus..Sus Artik Tek Bir Kelimeni Bile Duymak Istemiyorum..Guven Vermiyorsun Hicbir Sekilde..Al Bak Iste Adam Olmayan Insanlardan Isittigimiz Laflara..Gor Eserini..Ne Hale Getirdigini Serefsizlestirdigin Eserlerine Don Bir Bak...

Sus Artik...Sus Kafamin Etini Yeme! Bitmistir Artik Senle Olan Tum Baglarim..

Bir Kez Daha Tanimak Tanismak Istemiyorum Senin Araci Oldugun Seylere...Kandiramicaksin Artik Beni..Oyle Kolay Degil Cantada Keklik Oldugum Gunler Cooook Eskilerde Kaldi...Artik Sus,Kapa Ceneni De Yoluma Bakim...

Engeller Koyma Artik Biktim Asmaktan...Ellerim,Dizlerim.Gozlerim,BEYNIM...Yorgunum Artik Duymak Istemiyorum Bir Seyi..

Sus..Suus..Yeter Artik Hala Konusuyorsun...Hala Duyuyorum O Igrenc Sesini...Cinliyor Kulaklarimda..

Kafayi Yicem Sus Artik...Senden Tavsiye Falan Istemiyorum Yeter Ki Sus...Guvenmiyorum Iste..En Yakin Arkadasima Dahi Guvenmiyorum...Kendimden Baska Bana Dogru Soyleyen Yok Yeter Artik Anlatma Bana Bu Oyunlari..Hepsinden Sinandim Hepsinden Gectim..

Biliyorum Artik Neyin Ne Oldugunu Yeter Artik...Uzulmeyecegim...Niye Uzuleyim Ki..

Bu Kadar Basitsin Ki Gozumde Uzulmuyorum Iste....Mutluyum..Sana Inat Da Mutlu Olacagim..

Yeter ! Hala Konusuyorsun..Hala Bana Bir Seyleri Ispatlama Derdindesin...Yorma Kendini Hayata..O Hatalara Dusmeyecegim Artik...Guvenmemekle Kafami Rahatlatacagim Bundan Sonra...Istedigin Kadar Guven De

Gu-Ven-Mi-Yor-Um...

Bitti !

Konusmaktan Bikmadin Mi Hayat...Sus Diyorum Sana..

Beynimde Cinliyor Sesin Hala...Yeter Artik Yeteeer ! Bitir Artik Bu Iskenceyi..

Beni Artik Rahat Birak Hayat Biraz Mutlu Olayim...Birak Da Dogruluklar Bulsun Beni..Yeter Takip Etme Artik Arkamdan...Fisildama,Soyleme Kulaklarima Bir Seyler..Sus...Sus..Suus !

Kafayi Yiyecegim Sus Artik...Sus !

Düş Bozumu

Özel Üye
Özel üye
Kes Sesini Artik Hayat...Sana Guvenmeyecegimi Zaten Biliyordum..Bile Bile Kendimi Atmadim Atese Iste Biliyorum Cunku Senin Ne Mal Oldugunu..Suus..Sus Artik Tek Bir Kelimeni Bile Duymak Istemiyorum..Guven Vermiyorsun Hicbir Sekilde..Al Bak Iste Adam Olmayan Insanlardan Isittigimiz Laflara..Gor Eserini..Ne Hale Getirdigini Serefsizlestirdigin Eserlerine Don Bir Bak...

Sus Artik...Sus Kafamin Etini Yeme! Bitmistir Artik Senle Olan Tum Baglarim..

Bir Kez Daha Tanimak Tanismak Istemiyorum Senin Araci Oldugun Seylere...Kandiramicaksin Artik Beni..Oyle Kolay Degil Cantada Keklik Oldugum Gunler Cooook Eskilerde Kaldi...Artik Sus,Kapa Ceneni De Yoluma Bakim...

Engeller Koyma Artik Biktim Asmaktan...Ellerim,Dizlerim.Gozlerim,BEYNIM...Yorgunum Artik Duymak Istemiyorum Bir Seyi..

Sus..Suus..Yeter Artik Hala Konusuyorsun...Hala Duyuyorum O Igrenc Sesini...Cinliyor Kulaklarimda..

Kafayi Yicem Sus Artik...Senden Tavsiye Falan Istemiyorum Yeter Ki Sus...Guvenmiyorum Iste..En Yakin Arkadasima Dahi Guvenmiyorum...Kendimden Baska Bana Dogru Soyleyen Yok Yeter Artik Anlatma Bana Bu Oyunlari..Hepsinden Sinandim Hepsinden Gectim..

Biliyorum Artik Neyin Ne Oldugunu Yeter Artik...Uzulmeyecegim...Niye Uzuleyim Ki..

Bu Kadar Basitsin Ki Gozumde Uzulmuyorum Iste....Mutluyum..Sana Inat Da Mutlu Olacagim..

Yeter ! Hala Konusuyorsun..Hala Bana Bir Seyleri Ispatlama Derdindesin...Yorma Kendini Hayata..O Hatalara Dusmeyecegim Artik...Guvenmemekle Kafami Rahatlatacagim Bundan Sonra...Istedigin Kadar Guven De

Gu-Ven-Mi-Yor-Um...

Bitti !

Konusmaktan Bikmadin Mi Hayat...Sus Diyorum Sana..

Beynimde Cinliyor Sesin Hala...Yeter Artik Yeteeer ! Bitir Artik Bu Iskenceyi..

Beni Artik Rahat Birak Hayat Biraz Mutlu Olayim...Birak Da Dogruluklar Bulsun Beni..Yeter Takip Etme Artik Arkamdan...Fisildama,Soyleme Kulaklarima Bir Seyler..Sus...Sus..Suus !

Kafayi Yiyecegim Sus Artik...Sus !
umarım o suskunluğu bulursun emeğine sağlık...

Enda

Neylersin!!!
V.I.P

Gu-Ven-Mi-Yor-Um.
Bende öyle canısım?

Al Bak Iste Adam Olmayan Insanlardan Isittigimiz Laflara..Gor Eserini..Ne Hale Getirdigini Serefsizlestirdigin Eserlerine Don Bir Bak...
Ferdi Tayfur'un şarkısında dediği gibi
"Bırakın kendi gelsin
Gelip halimi görsün
Ne hallere koydu beni
Eseriyle övünsün"