SERSERİ ERKEK Mİ, EFENDİ ERKEK Mİ ? Kadınların cevapları

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
“Efendi erkek! Serseri erkek üniversitede öğrenciyken güzeldi, asilik, serserilik çekici, seksi gelirdi. Onları denedik, yaşadık. O serserilik, cool olmaktan gelmiyormuş. Serseri erkeklerin %99’u serseri görünümlü –hep bir “wanna be” tipler. Bir rol yazmış onu oynuyorlar. Bana kalırsa erkek efendi olacak. Sporunu da yapacak, dağına da tırmanacak, alıp başını tek başına seyahate de gidecek, gece çıkıp, içip dağıtacak istiyorsa… Ama senin karşına, senin için geldi mi? efendi olacak. Özünde yani. O yüzden, o “serseri” ancak 20-21 yaşına kadar, sonra adam dediğin “adam” gibi olsun. Sözünün eri olsun. Yani serseri olmadan efendi olarak da yapabilirsin bütün bunları onu anlatmak istiyorum. Serseri, “bana güvenme güzelim, seni üzerim” havasındaki ıssız adamlarsa, valla üniversite kampüsüne hapsetsin kendini. Nitekim gerçek hayatta bir *** değil. ”

“Dışarıda serseri, bana karşı efendi (tatlı bir gülücük ile). Dışarıda serseri olsun çünkü biraz deli olsun, insanlar bir çekinsin. Ondan isterim. Ama o serseri adam bir tek bana karşı herkese olduğu gibi sert olamasın. Dışarıda aslan olsun, evde uysal kedi. ”

“Serseri denilince nedense aklımda p** ve eğlenceli, efendi denilince sıkıcı biri geliyor. Böyle, düşündüğümüzde serseri tercih ediyorum. Ama nerede, nasıl davranması gerektiğini bilecek kadar da efendi olmalı. ”

“Nedense serseri deyince olgunlaşmamış, karakteri oturmamış, sorumsuz erkekler aklıma geliyor. Efendi deyince de asosyal tipler. İkisini de tercih etmem. Nerede, nasıl davranacağını bilen biri olmalı.”

“Bir DJ arkadaşım var. Sorduğun gibi serseri ama konuştuğunda bir o kadar beyefendi. Önemli olan erkeğin nasıl davrandığıdır.”

“Hem babalık yapacak, hem senin ilerlemene yardımcı olacak biriyle olmak lazım. Güvenli bir liman olmalı erkek.”

“Serseri bir erkekle olmak bir nevi ufak bir zafer yaşamak gibi; ama nasıl? Sen onu beğenip, tavlamaya çalışırsan değil; o zaman havaya sokuyorsun. Serseri bir erkek senden hoşlanırsa, onun seni elde etmek için verdiği çabayı görmek çok zevkli. Biraz da zorlarsan sonunda o da değerli biriyle birlikte olduğunu düşünüyor. Ama zor olan efendiyi tavlamak aslında (gülümseme). Efendi efendiliğinden adım atmıyor, onu havaya sokup açılmasını sağlamak çok kritik bir hareket. Bunu yapıcam derken, hafif de gözükebilirsin gözünde. O ayarı çok iyi vermek lazım. Ben efendiden yanayım. ”

“Gençken serseri, durulunca efendi (kips). Serseriyle evlenilmez zaten. ”

“Efendi olmalı ama öyle pısırık gibi değil. Karizması olacak. Görmüş, geçirmiş.”

“Gençken serseri erkekleri seçiyorsun, çünkü daha çekici ve macera dolu oluyorlar. Sonra aklın başına gelip, efendi erkek aradığında hepsinin evli olduğunu fark ediyorsun. Yani eğer akıllı bir kadınsan efendi erkek; eğer EQ’su düşük, hayatın gerçeklerinden bihaber bir kadınsan serseri erkek. ”