• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sensizliğim Kutlu Olsun...

~meLek~

GalataSaray'ım
Bugün doğduğun gün, kutlu olsun.Çok şey söylemek geliyor içimden ama tek söyleyebildiğim bu kutlu olsun…

Benden km.ler asırlar kadar uzaksın.Nasıl beceriyorsun bunu o kadar uzaktayken nasıl nefesini hissedebiliyorum,nasıl kokunu duyabiliyorum anlamıyorum.Sen orda mumlar üflemeyeceksin belki ama ben senin için tüm iyi dileklerimi sunup bir mum söndürüyorum..

Sabahın erken saatinde kalktım senin şerefine gün doğumunu izledim.Doğduğun bu günü selamladım.Her sabah olduğu gibi resmine günaydın öpücüğü kondurup günlük hayatın temposuna bıraktım kendimi hesap kitap işleri işte. Dışarıda mükemmel bir hava var içime doldurdum istanbul’u olurda bir gün sana sunabilirim diye….

Aradım sesini duydum sahidende uzaktaydın,uzaktın aldırmadım.Bazen bu boşvermişliğime de şaşmıyor değilim bugün senin doğum günün her şey serbest kırmak dökmek bile…Kaç oldun şimdi sevdamı taşıyacak kadar büyüdün mü sen..Olmaz di mi sen bir yaş büyürken benim sevdamda büyüdü bir yaş taşımaz o yüreğin.Olsun dert etme mutlu ol sen.Mutlu ol emi.

Bu gece erkenden eve gideceğim.Resimlerini yayacağım orta yere ,mumlar yakacağım ve bir şarap açacağım en iyisinden.Senden uzakta seni bana getiren bu günü kutlayacağım.Artık bende olmasan da yeryüzündeki varlığını kutlayacağım.Aynı göğe bakıyor oluşumuzu aynı coğrafyada bulunuşumuzu…

Kutlu olsun Doğum günün ..
Sensizliğim Kutlu olsun …
İyi ki doğdun..

aLıntı