Şenol Güneş'ten zafer şifresi!

Sentinus

Hayali bir Aslıya şiirler yazan şizofren bir Kerem
Özel üye
L.Moskova’nın deplasmanda etkisine dikkat çeken Şenol Güneş, “Bu etkinliğin kaynağı da Niasse. O’na alan bırakmazsak, kazanırız” dedi
Beşiktaş’ta yarınki kritik L.Moskova maçı öncesi teknk direktör Şenol Güneş tek bir isme dikkat çekti. İlk maçı tekrar analiz eden ve oyuncularıyla yaptığı toplantıda galibiyete giden yolu anlatan Güneş’in tek çekincesi Oumar Niasse... Güneş, “Lokomotiv deplasmanda daha iyi oynuyor. Çünkü açık alanı seviyorlar. Topa sahip oldukları an, çok çabuk bir şekilde kontraya çıkıyorlar. Bu planın baş aktörü ise Niasse... Çok çabuk bir oyuncu ve direk kaleye gittiğini çok iyi biliyoruz. ilk maçta Lokomotiv istediği oyunu oynayamadı. Nedeni de Niasse’ye alan bırakmamış olmamızdı. En büyük silahlarını durdurursak Lokomotiv’i yeneceğimizi düşünüyorum. Orta saha ve savunmanın çok dikkatli olması gerek” ifadelerini kullandı. Gruptaki genel duruma da dikkat çeken Güneş, “Lideri ağırlıyoruz. Kazanırsak, büyük ihtimalle gruptan çıkarız. Hücumda her zamanki tempomuza ve akıcılığımıza ilaveten maçın ciddiyetinin bilincinde, tedbirli ve akıllı oynamamız gerek” dedi.

SEZONUN İLK PRİMİ: 20'ŞER BİN DOLAR

Yeni prim sistemi gereği sadece şampiyonluğa prim verme kararı alan Beşiktaş Yönetimi, F.Bahçe zaferi sonrası jest yapmış ve 30’ar bin Dolar’lık ‘ödül’ belirlemişti. Siyah-Beyazlı kurmaylar, L.Moskova maçı öncesi moral için bu primin 20’şer bin Dolar’lık bölümünü oyuncuların hesaplarına yatırdı.

Haber Kaynağı: Habertürk
 
Top