• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Seninle yaşamak hiç kolay değil

~meLek~

GalataSaray'ım
Seninle yaşamak hiç kolay değil;
yaşayamamak gibi

… aynıyız biz hiç benzemesek de...
Sensiz olmuyor. Bir baş dönmesi var sürekli, bir yokluğunda sallanma hali, bir türbülans her geçişim aynadan. İyilik yapmak istiyorum birilerine, kaş yaparken kendi gözümü boyuyorum. Alıştım işte; nasıl olsa sürüyor hayat falan diyorum birilerine ama yalan işte, yalan, her anı içime batıyor sensizliğin, sensiz olmuyor.

Sensizlik: İçerikten yoksun, duyguya yabancı, kendine güzel bana çirkin, alternatifsiz, tatsız tuzsuz, özünde saçma, pratikte acılı an veya duruma verilen ad.
Eğer, o yoksun olunan "sen" hayatın her anını, düşünceleri, hayalleri herşeyi kaplıyorsa bir nevi kimsesizliktir sensizlik. "Sen" den uzakken, "sen" burada yokken yaşanılan en yoğun yalnızlıktır. ağlamak bağırmak anlamsızlaşır, kimse duymaz gibi gelir insana çünkü, "sen" yoktur, duyamaz, duymamaya gitmiştir çünkü.
Can acıtır sensizlik. Kişi "sen" olarak seçtiğini gönderince uzaklara ne sen kalır içinde ne ben.

Alıntı