• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Senin icin canimi vermistim

emre

Katılımcı
yillardir sanal alemdeyim iyisi ile kotusu ile cok seyler yasadim en sonki yasadigim cok guzeldi sizlerle paylasmak istedim bundan 4.5 sene once bir chat programinda biri ile karsilastim o gece bayagi sohbet ettik bu böyle devam etmeye basladi arkadasligimiz bayagi ilrledi ama tabi bir birimize olan sevgide zamanla daha rahat konusmak icin saatli gelmiye basladik bu böyle yillarca devam etti her okdar guzeldiki gercekten parmak isirtiracak ve imrenilecek bir sevgi bir ask bir arkdaslik yasadik. zamanla tartismalar oldu kusmeler onlarda gayet dogaldi ve bundan 6.7 ay önce yada daha kisa bir mesafe de yasamadigim olaylar beklemedigim seyler yasamaya basladim belkide hakkim yoktu ama kiskaniyordum elimde degildi cünkü onu cok seviyordum halada seviyorum bunu inkar edemem ve herkes bu alemi sanal görerken ben o kisi sayesinde sanal olmadigina inanmistim ve okdar deger verdimki esimden bile benim icin degerli idi ama hala öyle onunla cok mutlu idimm belkide dunyanin en mutlu kisisi ben idim ama tek tarafli ama karsilikli ....beni cok iyi dinle BIRTANEM seni deli gibi sevmedimmi en degerli varliklarimdan ustun tutmadimmi neden yaptin bunu nedennnnnnnn :(((((88ama yine birsey demiyom yillar sonra yalanlarin meydana cikti seni yine sevmedimmi
neden simdi bu haldesinnnnnn nedennnnnnnnn

Seni unutmak zor anlatmaksa imkansız, Sen unutuldukca hatırlanan, Anlattıkca bitmeyensin BIRTANEM

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
sanal alem yalan alem tam lafın yeri yalana inanmak iyi deil mesafenizi koruyun, diyene bak ben sanki yaptım neyse hic bisi kendinizden önemli olmamalı sevgi eksiklimizi (yada ilgi diyelim) buralarda gidermeye calısmak cok yanlıs ama insan kendini tutamıyo ve sonunda hep böle üzüntü ne diyim unutursun ins :(