Seni Sevmenin Alfabesi..

~meLek~

GalataSaray'ım
Seni Sevmenin Alfabesi..

Parmaklarının arasında tutunuyorum dünyaya,
O ince çizgi, ellerimi sıkı tutup tutmaman arasında birşey..Binbir yalana gögüs gerebiliyorum.. Senin sayende ..Gözlerimi kapatıyorlar bazen.. Hayat işte, kör ediyor oyunlarıyla bazen kapkaranlık oluyor heryer.. Korkuyorum.. Seni göremem belki bir daha diye..Ama dualarım kabul oluyor , ve yine bir ışık; Sen’i görüyorum..Senin bana verdiğin o anlatılmaz aşk, bir martıya simit atıp onun karnını doyurduğunu görmek kadar; MUTLULUK ,
Ya da bir serçe önüne konar, onu yakalayacakmışcasına atlarsın ya yakaladım dersin hani, o kadar HEYECAN,
Ve bir kelebeğin uçusunu seyretmek kadar HUZUR verici ..Yemekten sonra içtiğin sigara gibi tatlısın sen.. Sigara ömrümden gün çalarken, sen ekliyorsun sanki..
Ve bu paradoks’un ömrümün sonuna kadar gideceğini düşünüyorum..
Ölümsüzlüğü seninle buluyorum sanki tabir-i caizse..
..Değmesin kimseye dudakların, bana aitler.. Bi onları kıskandığım kadar hiç birşeyi kıskanmadım hayatımda.. Çünkü o öümsüzlük şarabı o dudaklardan akacak ve bir ben içeceğim onu..

Çölde susus kalmış gibi kana kana.. Ateşlerde yanıyormuş gibi yana yana..
İşte o zaman diyeceğim ki, ölmeyeceğim sen ölmezliğin ta kendisisin!

Biriyle çıkarsın yola. Ve asla yanılmak istemezsin. Arkandan vurulmasını, yada hayallerinin yarıda bırakılmasnı, terkedilmeyi, yada sevmemeyi ..
Yanılmıyorum herhalde..
Düşünüyorumda bu kötü şeyler yok hayatımızda..
Birbirimize verdiğimiz sözler, hala unutulmadı..
Sevginin bize getireceklerinden haberdarız belkide..
Sonunda mutluluk olacağını biliyoruz sanki..
Bizi bekleyen ufacık sıcak bir yuva, cocuklarımızla pikniğe giderken ki günlerimizi görüyoruz sanki..
Seni seviyorum, kalbimin odalarının her bir karesine ismini sonsuz kere yazdığım..
Dön bak gözlerime..
Senden başkasına haram bunlar.. Ve sen bu kalpte olduğun sürece sadece sana ait..
Getir elini..
Koy kalbimin üzerine..
Duyuyormusun kalbimin ritmik atışlarını..
Ne kadarda canlı atıyor di mi..
Sahibinin ellerinde çünkü şu an..
E bırakta heyecanlansın Allah aşkına..
Bide girebilsen şu beynimin içine düşündüklerimi okusan keşke..

Rüyalar sen olmasan kabus, hayaller sen olmasan uçsuz bucaksız saçma bir kurgu olur aklımda.. Sevdanın anlamını senin isminle hayata geçirmiş ömrüm.. Sen olmasan düşünsene o kasırgayı.. Anlam çatışmasını.. Öğrendiklerimi kaybettiğimdeki halimi..
Sensiz hiç birşey bilmeyen BEN! Ne kadar korkutucu di mi..

İşte böyle korkarım sensizlikten.. Ölümden zor derim hep.. Ama bunu sana hiç söylemem.. Söyleyemem.. Çünkü hep benim seni sevdiğimden daha fazla sev isterim beni.. Benim sevgim 1 ise seninki 3 olmalı.. Seninkisi azaldığında benimki tamamlamalı ki, hayatın tüm zorluklarına dayanalım ve engelleri beraber el ele aşalım diye..Hiç bir rüzgarın kuvveti yetmeyecek söndürmeye içimde ‘SEN’ diye yanan ateşi..
O ateş hep daha çok alevlenecek ve yangın yeri olacak yüreğim..
Ve ben kendimi bildiğim her saniye sadece senin için yanıp tutuşacağım..Seninle geçen 1 saniyenin bile kıymetini saatlerce anlatacak kadar aşık olucam sana..
Yeri gelicek tir tir titreyeceğim senden 1 metre bile uzak olsam..
Aşk uğruna çekilen acılar, sancılar bizi ayırmayacak , ayakta tutacak..Aşk’ın oyunlarına karşılık bizde hep o’na oyun oynayalım sevgilim.. Çünkü karşılık vermezsek, o bizi yiyip bitirecek.. Ve inanıyorum ki gülüşüm bile son olucak sensiz güldüğümde..
..
Şimdi kapat gözlerini, sessizliğe ver kendini.. Susalım sadece.. Susarak yaşamaya çalışalım aşkımızı dilsiz ve ya sağır 2 aşık gibi.. Elime dokunmandan çıkartayım beni sevdiğini ..
Saçlarımı okşamandan ya da ..
Kör, sağır, ya da dilsiz olmam ne farkedecek ?
Ben ne olursa olsun AŞK’ın o muhteşem tablosunu sadece seni düşünerek çizeceğim ..
..
Seni deliler gibi seviyorum !
Aşk’tan öte’m ..