Senİ Sevİyorum

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
SENİ SEVİYORUM

-Sen yalnızlığa inat bir geceyi sevgilini düşünerek geçirebilir misin?

-Gelmeyeceğini sanarak sanki her an kapıdan girecekmiş gibi gözünü bile kırpmadan sabaha kadar bekleyebilir misin?

-Bugüne kadar ne yaşadıysan yaşadın bunların hepsinden sıyrılıp, özünü asla yitirmeden yeni bir kimlikle,başka dünyalar kurup başkalarının hayatını mutlu kılmak için uğraşabilir misin?

-Yağmurun altında aklında sevginin,dudağında onu anlatan bir şarkıyı mırıldanarak saatlerce yürüyebilir misin?Oysa herkes kaçmaktadır yağmurdan, seni ıslatanı aslında yağmur değil aşk olduğunu anlayabilir misin?

-Cesurca açık bazen ağlamayı bazen ümitsizce beklemeyi bazen öfkelenmeyi ve herkesin huzurlu olarak; sakin beklentisiz süprizlere kapalı hayatını terk etmeyi göze alabilir misin?

-Nefes almanı zorlaştıran yüreğinin yerinden fırlayacakmış gibi çarpmasına neden olan zaman zamanda sıkıntı veren o heyecanı saklamaya ya da azaltmaya çalışmadan her zaman taşıyabilir misin?

-Özlemin küçücük bir kordan kentleri yakacak kocaman bir yangına düşmesine izin verebilir misin?

-Elde ettiğin her şey senin olsun! Sen yarın için hayal kurabilir misin?

-Arzuladığın sevgiye kavuşmanın hayalini kurmaya cesaret edebilir misin? Peki bunu yaparken bazılarının sana aptal deme riskini göze alabilir misin?

-Ne bilim hiçbir şey düşünmeden o anı yaşayıp yüreğini bedenini coşkunun ve hazzın kucağına teslim edebilir misin?

-Nerede olduğunu kim olduğunu kimlerle olduğunu unutup kavgalarınla dans edebilir misin?

Saatlerce...

-Her güne yeni bir isim verip başka anlamlar katabilir misin?
-Hiç kimsenin görmediği güzellikleri fark edebilir misin?
-Ruhunu ihanet etmeden saatlerce yüreğinin sesini dinleyerek ol dediği gibi olup onun izinden gidebilir misin?

!!!SÖYLE EY YAR....

SEN GERçEKTEN BANA AŞIK OLABİLİR MİSİN?...

Alıntı