Seni Seviyorum Güzelim Cesaretin Varsa Yüregime Yürek Ol

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
CESARETİN VARSA____YÜREĞİME GEL BİTANEM..._Tut elimden sevdiğim Sil akan yaşları yanağımdan....!______Sar yüreğimi, yüreğindeki ateşle...!_____Sil geçmişin tüm yüklerini, doldur boşalan yeri varlığınla.....!____Güldürgülmeyen kaderimi...!______ Tut yarim elimden bugünüm ol, yarınım ol, umudum ol, gören gözlerim ol, hissettir varlığını varlığıma....!_______ Gel yarim.....!!! CANIMA CAN, YÜREĞİME YÜREK OL.! CESARETİN VARSA....______SEN________kalemimin ucundan damlayan yürek sesim.. !!!_____nasıl başladığına bilemediğim.. çözemediğim gönül bağım.. !!!!____bir kıvılcımla yüreğimi yakan bir sevda yangınım.!!________SEN__________gitmek isteyipte gidemediğim şehir.. ______dokunmak istedikçe uzaklaşan bir hayal özlemlerle örülü bir orman yangınım..!!!!___ yaktıkça yakan sevda ateşim.. !_________SEN________tadına doyulamayan bir ömür meyvesi.. kimi zaman zamanlarımdan çalışlarım.. zaman hırsızım..!!!____tadına doyamadığım..cennet mevsimim..!_______SEN___________cesaretsizliğim, korkaklığımla ördüğüm..! dönmeyi başaramadığım hayat yolum.. sonum.. ilklerim.. hece hece ezberim.. !_______ SEN_______yüreğimdeki son durağım.. benim ol diyemediğim.. kaybetmeyi istemediğim huzur limanım..! evet.. ________SEN..! işte SEN..! sadece sustuğum.. her sustuğumda bir kelam beklediğim.. !!!!___SEN..! SEN..! işte öyle.. ! sadece SEn​

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Seni...sevmek ..o..kadar..güzel..ki...

?
?
Her..gün doğuyorsun..içimi..nefesimii..güneş..gibi.
?

?
?
Aşkını..yağdırıyorsun..yağmur..gibi,
?

?
?
Dönüyorsun--etrafımda ..dünya--gibi...
?

?
?
Hayat..seninle..o..kadar..güzel ki..seninle..zaman..duruyor..
?

saniyeler..dakikalar..yok..oluyor,
?

?
?
Seninle....mutluluk...sarıyor...içimi...
?

?
?
Seni....sevme...o...kadar....güzel ki...
?

?
?
Her..gün..bakışlarında..kaybolmak..sonsuz..yolculuğa
?

?
?
çıkmak..gibi...Seni sevmek;
?
?
Her gün, her dakika, her saniye
?

?
YENİDEN
?
DOĞMAK..GİBİ

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
İki nefes ötemdesin.
Ellerimi uzatıp dokunamasam da, yüreğimi uzatıp hissedebiliyorum seni ve gözlerini sarabiliyorum gözbebeklerime. Hüzünbaz duygularımın en üst rafına diziyorum seni, ki uzak olasın hüznümden, ki üzülmeyesin.
Zamanın aşka tahammülü yok zannederdim hep. Yanılmışım meğer. Aşkı tanıyamayanların tabiriymiş o. Biz seninle zamanı alt ettik aşk adına.
İki nefes ötemdesin.
Ne zaman "AŞK" desem; "SEN" çıkıyorsun karşıma ve ne zaman SEN'i görsem AŞK düşüyor aklıma. Eş anlamlı kelimeler misali

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
KOCAmaN dağın olsam ;
SEN, başımda yağan KARım ..
ÖrtSEN kara başım ;
alnımda SEN ol, kar beYAZIM ..
Essin yeller, kalksın kara bulut ;
gelsin bahârım, yazım ..
Lâleler, güller, sümbüller açsın ;
gülşenîndir gönül bağım ..