• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Seni seviyorum demek

yesim434

En güçlü iki savaşçı sabır ve zamandır
Özel üye
resimli-sozler.jpg

yesim434

Özel üye
Bugün Güneş tersten doğdu desen, seni değil de Güneş’i sorgulayacak kadar büyük bir aşk benimkisi.

Zaman ölümü okurken aşk can çekişiyor ve ben inatla seni seviyorum…

yesim434

Özel üye
Gözlerinin içine baktığımda göz bebeklerinde kendimi gördüğüm için seviyorum seni.

Herkesin yaşama sebebi farklıdır. Benim yaşama sebebim ise sensin. Seni seviyorum sevgilim.

yesim434

Özel üye
Git gide daha da çok seviyorum seni. Ne imkansızlığın umurumda ne de mesafeler. Sadece seni seviyorum.

Seni sevdim ve daha yaşanabilir bir yer oldu Dünya!

yesim434

Özel üye
Dünüm, bugünüm, yarınım… Bütün zamanların karşılığı seni sevmekle eşdeğerdir sevgilim.

İçin rahat olsun sevgilim. Hayalleri sana, seni duaya, duayı da Allah’a emanet ettim. Sevgim mi? O kaybolmaz!

yesim434

Özel üye
Aşka inanmayanlara her seferinde inatla seni anlattım.

Nasıl seversin dersen, “nar” gibi derim. Dışardan bakıldığında bir görünür ama içimden de binlerce sen dökülür.

yesim434

Özel üye
Bir tek seni sevdim onca şey arasından.

Aklına gelebilecek her ihtimalden daha fazla seviyorum seni.

Bir şarkıyı besteler gibi özenle besliyorum hislerimi sana karşı. İlham aramaya gerek yok çünkü sen varsın. Başka bir söz aramaya gerek yok çünkü sen benim aşkımla varsın. Seni seviyorum.

yesim434

Özel üye
Her gecenin bir sabahı, her dünün bir yarını, her duygunun bir karşılığı vardır: Seni seviyorum.

Bir umut bulunur hiç bitmeyecek, bir ateş bulunur hiç sönmeyecek, bir su bulunur hiç tükenmeyecek. Bir de ölüm bulunur hiç ölünmeyecek. Seni seviyorum, seni sevdikçe sonsuza kadar yaşamış olacağım.

yesim434

Özel üye
“Seni Seviyorum” dünyanın söylenmesi en kolay olduğu kadar cesaret etmesi en zor sözüdür. Her insanın yüreği el vermez söylemeye. Benim yüreğimdeyse seni sevmekten başka bir söz yok sevgilim. Cesur olmayı bana sen öğrettin.

Senden hariç her şey bir yana, sen sol yanıma! Gelecek günlerin hatrına: Seni Seviyorum.