Seni seviyorum CeReZFoRuM

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sigara şairin altıncı parmağı gibidir derler.... yeni yakılan bir sigarayla da anlatılabilir CeReZFoRuM seni belki sana ilk yazan ben olacağım..
bir çay, bir ve sıcak bir gülümsemeyle başlıyorum yazmaya.....

bir yaz günü görmüştüm seni goog'lede... Bir temmuz akşamının ardından bir yazın başlangıcında...
Ve ben yeni üyenim artık binlerce üyenden sadece biri..
Öyle sıcakkanlı karşılanmışımki, birden unutturuvermişin hüzünlerimi...
bense yine aynı ben ama sen gittikce büyüyorsun herkese kucak acıyorsun... arasıra senin değeri bilmeyenlerde oluyor oluyor tabi ben o zaman cok üzülüyorum CeReZFoRuM şimdi:
benim bir çayım, bir de CeReZFoRuM var... senin binlerin içinden biri şair üyen karanlık.... ve baştan ayağa sadece karanlık üyeni ve binlerce üyesini barındıran CeReZFoRuM ,

bugün içimden geldi sana yazmak..
evet çünki sen bunu hak ediyorsun CeReZFoRuM Yazılarım hep seni metedecek,sana ve sevgi aşıladığın üyelerine....
yazmadığım hiç bir başlık altında konu kalmayacak sanıyorum.... CeReZFoRuM bilirsin; yol ve yolcu'luklara dairdir üyelerin veyaseni yönetenler.... sen ise bir aile gibisin sıcacık sevgi barındıran bizler gidici olabiliriz.. ama sen kalıcısın..ısıtacağın kuçak dolusu sevgi aşılayacağın daha nice üyeler yazacaklar sana.
belki onun için en çok sen anla istedim beni CeReZFoRuM......

bir çay... bir güler yüz... ve ben şair üyen karanlık..

dalıp gidiyorum ben bu aralar CeReZFoRuM sana...