• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Seni sana Bırakıp Gideceğim bu Şehirden...

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Sen bu yazıyı okurken ben çoktan bu şehirden gitmiş olacağım..Artık ne özlemlerimi duyacaksın bıçak yarasıne de telefonların çalacak gece yarısı !! Ve bu zavallı yüreğim olmayacak artık kaprislerinin hedef tahtası... SENİ SANA KENDİMİDE Bİ AKIL HASTAHANESİNE BIRAKIP GİDECEĞİM BU ŞEHİRDEN !! Nasılsa kavuşamadım sana Nasılsa dudaklarının kıyısına varamadım..Nedense bütün çıkmaz sokaklar adresim oldu.Ve nedense bütün kırmızı ışıkları üzerime yaktın ne yaptımsa bir türlü sana yaranamadım ..

Artık adressiz
Işıksız
Ve öylesine ıssızım

Dünlerin kadar e****** verdiğin acılar kadar paslıyım!! İşte çıkıp gidiyorum hayatından nasılsa fark etmez senin için.. belki çok şanslı Belki de en yaşlıyım...

Artık
Pusulam hasreti
Saatim yalnızlığı
Ve takvimler sensizliği gösteriyor bana

Neylersin ...... Yolcu yolunda gerek belki bundan sonra Belki senden sonra Adam olur bu “asi yürek” Ve dersini alır da bu sevdadan bir daha boyundan büyük denizlere asılmaz kürek..

Yarın bu saatlerde ben yollarda olacağım ; Sen kimbilir kaçıncı uykunda Masal mavisi bir rüyada Ve elbette o korsan yüreğin yine pusuda ...

Oysa ;

İlk defa sesimi duymayacaksınSitemlerin sahipsizSoruların cevapsız kalacak !!Belki ilk defa içini kemirecek yokluğum.. Tanımadığın bir korku içini saracak .Ve ilk defa kendinle hesaplaşacaksın ...

Ne oldu?
Ne oluyor?
Ne olacak?

Sonra ; Bir gözün körBir kulağın sağır Bir ayağın kırık Bir kolun kesik Düşeceksin yollara !! Yani baştan başa yarım yani baştan başa eksik !!! Bütün duvarlar üstüne yıkılacak belki ilk defa “Unutuldum” diyerek için sızlayacak..Ve sen bunu okurken ayrılığımız çoktan başlamış olacak ..Belki de son tesellin Sana yazdığım “bu son yazı” olacak !!

Ve kimbilir ;

Unutulmuş bir gecenin tam ortasında başucundaki bir radyoda uykusuz bir şair yüreğini çınlatacak Ve bir daha fısıldayacak kulaklarına sana adanmış bu satırları ...

Bütün şehirler uyur
İstanbul uyumaz
Ve birgün
Bütün sevenler unutur seni
Ama bu “asi yürek”
ASLA UNUTMAZ...”

" Seni sana;Kendimide Bir Akıl Hastanesine Bırakıp

Gideceğim Bu Şehirden !! "