• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sena Çarhoğlu - Yıldızlarla Kabarır Özlemim!

iLk_NuR

Üstat
Bakıyorum etrafıma.Her dışarı çıktığımda mutlaka bakıyorum.İstiyorum kiii..İstiyorum ki kafamı döndürsemde onu görsem.Işıl ışıl yanan masmavi, uçurum gibi daldığında kendini kaybettiğindeki gözleri.Bir denk gelse gözlerime.İstiyorum seni.Gelmek istiyorum sana.Tutmak istiyorum son kez ellerini.

Her gece rüyalarımdasın.Her gece ağlayarak uyanıyorum.Çok özledim.Kıskanıyorum.Kıskanıyorum seni şehirlerden.Sen bana böylesine uzakken...Seni göremiyorken.Çok özlüyorum.Nefes almak için çıkıyorum balkona.Bakıyorum göğe.Parıl parıl bir umut doğuyor gözlerime.Tıpkı gözlerin gibi.Yıldızımız....Yıldızımız parlıyor gözlerime.Susamıyorum hıçkırıklarıma,gözyaşlarıma hakim olamıyorum.Korkuyorum.Belki bencilce.Ama...Terkedilmek işte bundan korkuyorum...

Aklıma geldikçe kursağıma sözler takılıyor.Konuşamıyorum.Aslında konuşmak istiyorum.Söylemek istediklerim var ama bir türlü söyleyemiyorum.Tıkanıyorum.Ne olursun bu gidişin son olsun.Bir daha gitme uzaklara.Uzak diyarlar¤¤¤¤orkuyorum,kızıyorum,istiyorum seni istiyorum.Ve en önemlisi ne biliomusun sevgilim.Seni çokkk özlüyorum

Sena Çarhoğlu