• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

"Sen Ne Kadar Güzel Kızsın Demek" Sizce Taciz Cümlesi midir?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Yargıtay genç kıza sen ne kadar güzel kızsın deyi sarılmaya yeltenen adamı affetmedi ve taciz saydı.

Sizce birine sen ne güzel kızsın demek taciz cümlesi midir?

KeReM @

Özel Üye
Özel üye
Sarılmasaymış iyiymiş 😂 yoksa sen ne güzel bir kızsın demek bence bir iltifattır. Bence taciz saymasının sebebi sarılması.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
bence degil ,sarilmak hemen kötü niyetli oldugunu göstermez sarilmak insana sicaklik verir güven verir samimiyet verir
ama malesef bizim insanlarimiz cok degisik pencereden bakiyorlar olaya.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
bence degil ,sarilmak hemen kötü niyetli oldugunu göstermez sarilmak insana sicaklik verir güven verir samimiyet verir
ama malesef bizim insanlarimiz cok degisik pencereden bakiyorlar olaya.
Ama yabancı bir adamsa bu sarılan ve kullandığı bu cümle falan insana düşündürüyor şu an için bir.çocuğun başını okşamaya ,öpmeye bile korlar olduk ona bakarsan

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Ama yabancı bir adamsa bu sarılan ve kullandığı bu cümle falan insana düşündürüyor şu an için bir.çocuğun başını okşamaya ,öpmeye bile korlar olduk ona bakarsan
buda dogru ama dedigim gibi cocukla yasini doldurmus birine söylemek tabiki ayri ayri ayakabilar
bir sey sormak istiyorum tanidik diyorsunuz ya tanismadan evvel onlarda yabanci degilmiydi ??
tanidik olmasi icin illa akrabami omasi lazim
farzedinki ben burda birinin resmini gördüm
cok güzelmissiniz sizi realde görsem bir buket gül vermek isterdim yada sarilirdim desem bu sizce taciz yerinemi gecer yoksa berber daha iyi tanismaya yönelik bir icerikmidir

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
buda dogru ama dedigim gibi cocukla yasini doldurmus birine söylemek tabiki ayri ayri ayakabilar
bir sey sormak istiyorum tanidik diyorsunuz ya tanismadan evvel onlarda yabanci degilmiydi ??
tanidik olmasi icin illa akrabami omasi lazim
farzedinki ben burda birinin resmini gördüm
cok güzelmissiniz sizi realde görsem bir buket gül vermek isterdim yada sarilirdim desem bu sizce taciz yerinemi gecer yoksa berber daha iyi tanismaya yönelik bir icerikmidir
Sen de alenen yürüyorsun kıza ya :)
Hiç tanımadığı bir adam sarılmaya yeltenmiş sen ne güzel bir kızsın diyerek belki tanıdık biri bu lafı söylese başka türlü olabilirdi ama ne fark eder tanıdık veya değil şu an için bu tarz şeyler hep tehdit içeriyor öyle bir dünyadayız ki kimseye güven yok ne amcaya,ne babaya,ne dayıya artık herkes tehdit içeriyor ya :)
Bir de zaten karşısındaki adamın niyetini anlar hissedersiniz?

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Bir de zaten karşısındaki adamın niyetini anlar hissedersiniz?

bu kelime cok mühim
adamin nasil yaklastigini anlaya bilmek maksat

Sypnosis

in god we trust all others we audit
Özel üye
Tamamen üslup ve karakter meselesi. Kimi insanlar vardır üslubu tatlı ve hareketleri çok samimidir, insan istese de yanlış anlayamıyor ama kimilerinin üslubu ile kötü niyetini hemen ele verir.
Burada söyleme şekli ve davranışı tartışılmalı bence ki onu da bilmiyoruz :)