• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sen huzuru getir bana acılara sakın dokunma

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Haydi, yaklaş ve dokun bana; yıllardır bekledim bu sevgiyle dokunuşu ve sevgiyi hissetmeyi. Şimdi durma dokun bana… Sakın deneme yaklaşmayı dokunma bana benim adı konmadık acılarım var, bitmeyen yasaklarım ve sonsuz olmazlarım var senide acılara salarım o yüzden dokunma bana… Uzak durma öyle sarıl bana; sıcacık bir kucak gibi, annenin yavrusunu içine alması gibi sarıl. Sımsıkı, sıcacık sarıl bana… Yapma nolur sarma kollarını bana, hapsetme beni kendi dünyana, beni bana bırak korkular salma sevdalarıma sarılma bana… Biliyor musun? Benim saçımı hiç kimse okşamadı bu yaşıma değin sen usulca okşasana… Hiç bilmediğim o tatlı şefkati bana yaşatsana saçımı okşasana. Yüreğime tarifi imkansız acılar salma, eksik kalan yanlarımı hatırlatma. Onları sadece rüzgar okşadı yine rüzgara bırak, saçımı okşama… Geç karşıma otur uzun uzun bak bana. Yüzüme, gözlerime ve taaaa yüreğime bak. Hiç gözünü kırpmadan saatlerce sadece bak bana. Bakan gözlerinde acıma var, ahlar var vahlar var bunu yapma bana acıma, acıyarak bakma bana…
Ne istediğimi sorma bana. Ne yapacağını da bana sorma. Bak benim dünyam darmadağın, aklım karmakarışık, yüreğim paramparça. Neyi, nasıl, ne zaman yaparsın bilmiyorum ama ya gel bana ya beni de al dünyana… Sen huzuru getir bana acılara sakın dokunma

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Dokunma Sakin Bana ..

Yağma be yağmur. İçim üşüyor. Islatma toprakları. Attığım her adım daha da ağırlaşıyor. Kokun sinmesin çiçeklere. Çoktan unuttum içime derin bir nefes çekmeyi. Çoktan unuttum ardından görünen gökkuşağının renklerini. Serinletmeye çalışma boşuna içimi.
İstesen de beceremezsin yorulma boşuna.
Yağma yağmur.
Çek git yoluna.

Esme be rüzgar. Uğulduyor kulaklarım. Takatim yok itme beni. Titriyor bacaklarım. Bilmem hangi melodidir fısıldadığın. Duymuyorum. Uzun zaman oldu işitmiyorum hiçbir sesi. Çek elini eteğini dalların üzerinden. Eğme boynunu. Koparma yapraklarını. Bırak her biten ot her yeşeren yaprak yerinde güzel. Çalma! Yerinden yurdundan etme hiç birini. Kimseler yok işte sokaklarda. Issız her yer senin şansına
Esme rüzgar. Çek git yoluna.

Geçme be zaman. Sabrım bitiyor. Dur olduğun yerde. Her şey uzaklaşıyor. Unutturma bana çektiklerimi. Unutturma özlemiyle divane ettiklerini. Alışmaya çalışmadım hiç. Vazgeçmeye çalışmadım. Henüz çok taze yaram. Bırak kanasın. Bir gün dönmez biliyorum. Bekletme boşuna.
Geçme zaman. Çek git yoluna.

Akma be gözyaşım. Yüreğim yanıyor. Değmez bir vefasız için heder olmana. Eğer gözyaşım fayda etseydi ona gider miydi ardına bile bakmadan uzaklara. Kıyamadığı kopamadığı onsuz yapamadığıydım hani? Yazık. Ne boş sevmişim meğer. Ne boş yanmışım. Sanma bu benim ilk aldanışım.
Akma gözyaşım.Çek git yoluna.

Bakma gözlerime
Çoktan perde indi üstlerine
Bakarsam dayanamam ağlarım
Sarılma ne olur
Böyle bir şefkat fazla bana
Hep isterim sonra, alışırım
Sevme be güzelim beni.
Gönül sayfamı çoktan kapadım
Dokunma sakın bana.
Yüreğim yaralı.
Seninde canını acıtırım....