• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sen Bİlmİyordun..!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
SEN BİLMİYORDUN..!

Sana uzak kentlerden Birinde Zamanın bir yerinde Seni Ve Senli Günleri Anımsattı Akşam Güneşi,

Onca Zamanın Üstünde Eskimiyen Bir Düşüncesin Şimdi, İnsan Hergün Anırsarmı Aynı gözleri..!

Seni Seviyordum Ve Senin Haberin Yokdu, Saçlarını İzliyordum Uzakdan, Kulağının Arkasına Düşüşü Ve Burnun

Herkesten Başkaydı İşde, Güldüğün Zaman Yukarıya Bakardın, Yukarıya Kalkan Başın Ve Gülen Gözlerin Vardı,

Ne Güzeelldiler Sen Bilmiyordun Ben Seni Seviyordum... Kalbime Sığmıyordu Aklımdan Geçenler, Duvalarlara, Vitrin camlarına,

kaldırımlara Çarpıyordu, Geri Dönüyordu Çoğalarak, Senin Sesini Duyduğum Zamanlarda Erteliyordum Herşeyi, Herşeyi Erteleyişim

Oluryordun, Kalb Ağrısı Oluyordun, Birlikde Soluduğumuz Sokak isimleri Oluyordun... Mevsimlere Değişiyor Ve Büyüyorduk,

Dönemeçler Geçiyor Köprüler Göze Alıyor Ve Bazen tekin Olmuyan Suların üzerinden Atlıyorduk, Cesurduk Ufuk Cizgisi maviydi,

Günbatımı Hep Turuncu, Ve Kırmızıydı Bütün Karanfiller, Ben Seni Seviyordum Sen Bilmiyordun..! Sevinçlerim Oluyordun Arasıra

Sen Hiç Bilmiyordun... Sonra Herhangi Biri Oldun, Bütün Sevinçlerim Bittikden Sonra yağmurlar Yağdı Serin haziran Akşamları,

Derken Birgün uzakdan Gördüm Seni, Saçların bana İnat başın Herşeye meydan Okuyarak İşde Yine Aynı... Kalbimi Acıttın

Herzamanki Gibi Değiştik Sanıyordum Ve Sen Yine Bilmiyordun, Şimdi Bunları Anlatsa Sana Birileri Kimbilir, Yada Boşver Bilme En İyisi...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

"Boşlukta değilim. Boşluğun kendisiyim. Sonradan oluşmadı bu, böyle şeyler sonradan oluşmaz. Kendimi bildim bileli vardı o boşluk. Zamanla büyüdü ve beni kendine benzetti. Huzurlu bir kadin olmak istiyordum oysa. Sakin ve güçlü bir kadin . Kendi kendine yeten bir kadin. Tek istediğim buydu.”​