Sen Benim En Güzel Kaderim ve Yüreğimdeki ateşsin

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Yüreğime sığmayan hasretini, usulca üfledim gökyüzüne....!!!! ___ Yağmur damlalarıyla bütünleşip düşerken yeryüzüne, her damlada sevdam çağlasın diye...!!!! ____Usulca dokundum, yüreğimle yüreğine...! __ Sol yanında, ritmik vuruşlarıyla nasıl hissettiriyorsa varlığını benim de varlığımı hissettirsin diye....!!!! Usulca akıttım gözyaşlarımı bilinmezlere.!!!! __ Akan her damla, önüne çıkan engelleri aşıp, sonsuz ummanlarda huzura erişen, ırmaklar gibi coşup, sana erişsin diye...:!!!! _________ Usulca buseler kondurdum dudaklarına. _____Yüzündeki aydınlık, gözlerindeki ışıltılar hiç eksilmesin diye. ..!!!! ___Ve sevdiceğim.. Usulca ömrümü ömrüne ekledim..!! ____Şu yalan dünyada var oldukça, nefesim, nefsinle bütünleşsin diye Yürek Yangınım ´¸¸♥´ Sen Benim En Güzel Kaderim ve Yüreğimdeki ateşsin

Dilin söyleyemediği lakin yürekte ateş gibi korlanan duyguların yazıya döküldüğü bu dizeler değerli dost kadirşinas Üstat'ımın yazılarından bir kısım alınarak buraya aktarılmıştır. Kendisine huzurlu sağlıklı bir hayat diler saygı ve sevgilerimi sunarım.

Özlem bir yağmur gibi yağıyor üstüme. Damlalar yüreğime vuruyor. Gecenin karanlığında bir başınayım.Uykularım bölük pörçük. Bütün rüyalarımda sen...

Duyguların kavgasında acı, sevinç., gözyaşı, kan, öfke, arzu var. Aşk, bir intihar. Aşk gönüllü
olarak sahanın kenarına çıkış...

Olanca öfken ve onulmaz dediğin acılarla nerede ne zaman buluşacağını bilir yüreğin. Korkma! Her şeye karşın unutma gözlerinin yaktığı ellerimi,düşlerimi birde kendine iyi bakmayı.

Kavgaların ortasında bir güneş gibi doğup ısıtacaktım yüreğini, sevinçten ağlayacaktım bu defa, mutluyken hemen sarhoş olmuşum gibi dokunacaktım, sarılacaktım...

Son düzenleme:

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sen benim kaderimsin…
Lale sümbüller gibi açarken sen yüreğimde
Deli ırmaklar gibi çağlarken, ırmakların götürdüğü yere
Yüreğimde doğarken, sana olan sonsuz sevgi
Sen benim kaderimsin bilemesin.

Seninde yüreğinde hasret, bilmez miyim ölüm sessizliğinde
Bu şehir sensiz ağlar, hasret oldum gülüşlerine