Sen Beni Öldürüyorsun

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Ne zaman canım sıkılsa, gitmek isterim uzaklara
Ne vakit seni düşünsem ki düşünmesem olmuyor
Gözlerin gelir aklıma, ah o çocuk gözlerin
Tam göğsüme saplanır, bıçak gibi sözlerin

Ne hayalin terk ediyor beni ne de geriye tek bir umudum kaldı. Yine de ne zaman bir şiir okusam mısralarındasın. Ne zaman bir şarkı dinlesem hala sözlerindesin.

Bir kitap okuyorum dökülüyor sayfa aralarındaki kurumuş kır çiçekleri. Uzanıp alamıyorum düştüğü yerden. Ben ölüyorum ve sen bunu bilmiyorsun…
Ne kadar kaçsam kendimden, bir o kadar yakalanırdım
Ne kadar seni istesem, sen hiç yanımda olmazdın
Gözyaşı biriktirdim, gözyaşım ince sızı
Düşündüm de bir zaman, bunu ben hak etmedim

Ne garip bir hayat bu yaşadığım, bir papatya falı gibi; mutluyum/mutsuzum diyerek koparıyorum hayatımın sayfalarını tek tek. Tüketiyorum yaşamı, tükeniyorum ağır ağır. Ben ölüyorum ve sen bunu bilmiyorsun…
Her limandan bir gemi, alır götürür beni
Hayal bu ya üstelik, gitmeler üzer bizi
Geçmiyorsam içinden, sevemedim bu fikri
Gidiyorum inadına, al aşkını ver beni

Öyle çaresiz hissediyorum ki kendimi. Yine yağmur olup yağsan diyorum avuçlarıma, filizlense yine yok olan umutlarım. Yine geceler boyu bıkıp usanmadan yazsam, duvardaki gölgelerde seni bulsam, gözlerim kapansa senin sıcaklığın kaplasa bedenimi. Ama olmayacak biliyorum. Ben ölüyorum ve sen bunu bilmiyorsun…

Sen beni öldürüyorsun
Sen bunu bilmiyorsun
Sen beni öldürüyorsun
Sen bunu hep yapıyorsun

Geceler büyüyor içimde, bir de yalnızlığım. Yıkılan umutlarım, hayallerim de terk ediyor artık birer birer. Gecenin koyu ve can yakan karanlığına inat bir tek çocuk bakan gözlerin terk etmiyor beni. Sen beni öldürüyorsun ve bunu hep yapıyorsun…

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Çağırma Yüreğim.... Bırak Kalsın Uzaklarında...... Sen Yine Kahreden Yanlızlığında Boğul.... Bir Küçük Umudun Ardına Sığınma.....! Bırak Kalsın, Sen Alıştın Nasılsa Bu Sızıyla Yaşamaya.....! Ağlama Yüreğim.....! Ağlama...! Varlığını Doya Doya Yaşamadın ki, Yokluğu Bu Kadar Koyuyor Sana....! Biz Ne Depremler Yaşadık Seninle.... ! Ne Enkazlar Saklı Derinliklerinde....! Yeter Yüreğim.....! Sus Artık....! Görmüyor, Duymuyor Seni.....! ne Demişler Dinle: " Olmuyorsa Zorlama Orada Bırak..." ..... Sorun Ne Sendedir.....! NE de SEVGİNİ GÖSTERME ŞEKLİNDE.....! UNUTMA.....! "SEVMEK YÜREK İSTER.".... BAZILARI KALDIRAMAZ SEVGİYİ

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sen varsın.
Ordasın.
Bir kelime kadar yakınımda ama bir ömür uzaktasın..